www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vocal Cu Experienta Caut Oameni Seriosi


levi.h
 Share

Recommended Posts

salutare tuturor!

De ceva vreme ma straduiesc sa pun pe picioare o trupa dar nu am parte decat de oameni care gasesc intotdeauna o scuza serioasa pentru a nu aparea la repetitii,carora le lipseste entuziasmul si motivatia,ce sa mai zic sunt complet dezamagit de lipsa de bun simt si dezinteresul din acest oras(Pitesti)......sau in 2 ani nu am intalnit eu oamenii potriviti?

Eu am facut tot posibilul,am sala mea de repetitie,am 4000W(sa avem pe ce canta ),am duba(sa am cu ce cara oamenii si sculele)am unde canta,am ce canta(piese proprii un album de-a gata,coveruri destule)tin si o chitara ca de, nevoia te invata....va intrebati care e problema?...

NU AM CU CINE!!!!!!!!!!!.......nu am oameni seriosi...

Despre mine ce sa zic,din muzica si prin muzica traiesc.

Ceva mai vechi cu trupa din Bv:

Ceva mai nou:

In concluzie daca mai exista oameni seriosi carora inima le bate Rock astept propuneri.Vin si in Buc. daca merita.

0745615092.

Link to comment
Share on other sites

Guest Julie Black

O sa fii dezamagit!E greu sa gasesti oameni care vor sa faca muzica...

Nu cauta decat facilul,un banut castigat putin si usor,pentru ca asa s-a obisnuit la noi.

Eu caut de 10 ANI! Am ajuns la concluzia ca e mai bine solo,iar pentru piesele mele sa-mi angajez instrumentisti de la conservator,cum am mai facut!

E cel mai bine,crede-ma!

Mie mi s-a facut deja lehamite.

O prietena de "suferinta" ... hahahaha

Link to comment
Share on other sites

O sa fii dezamagit!E greu sa gasesti oameni care vor sa faca muzica...

Nu cauta decat facilul,un banut castigat putin si usor,pentru ca asa s-a obisnuit la noi.

Eu caut de 10 ANI! Am ajuns la concluzia ca e mai bine solo,iar pentru piesele mele sa-mi angajez instrumentisti de la conservator,cum am mai facut!

E cel mai bine,crede-ma!

Mie mi s-a facut deja lehamite.

O prietena de "suferinta" ... hahahaha

speranta moare ulima! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
salutare tuturor!

De ceva vreme ma straduiesc sa pun pe picioare o trupa dar nu am parte decat de oameni care gasesc intotdeauna o scuza serioasa pentru a nu aparea la repetitii,carora le lipseste entuziasmul si motivatia,ce sa mai zic sunt complet dezamagit de lipsa de bun simt si dezinteresul din acest oras(Pitesti)......sau in 2 ani nu am intalnit eu oamenii potriviti?

Eu am facut tot posibilul,am sala mea de repetitie,am 4000W(sa avem pe ce canta ),am duba(sa am cu ce cara oamenii si sculele)am unde canta,am ce canta(piese proprii un album de-a gata,coveruri destule)tin si o chitara ca de, nevoia te invata....va intrebati care e problema?...

NU AM CU CINE!!!!!!!!!!!.......nu am oameni seriosi...

Despre mine ce sa zic,din muzica si prin muzica traiesc.

Ceva mai vechi cu trupa din Bv:

Ceva mai nou:

In concluzie daca mai exista oameni seriosi carora inima le bate Rock astept propuneri.Vin si in Buc. daca merita.

0745615092.

 

 

 

Same problem si aici..... Lipseste entuziasmu si pofta..... daca s-au apucat d instrumentu' ala dc dracu' nu continua... dc au mai dat gramada de bani p el....? Se pot face lucruri mari.... da trebuie sa vrei...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.