www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vama Zilele Astea?


Alin N
 Share

Recommended Posts

Salutare tuturor.

 

Uite eu m-am hotarat ieri sa plec in vama si maine, cel tarziu sambata dimineata iau trenul. Voiam sa stiu daca mai e si pe aici lume care vrea sa mearga. daca are vreun loc in masina, sau ne gasim in tren, in gara, ceva. stam si noi la o bericioaica in vama, ne simtim bine.

 

 

de stat nu stiu cat stau, in functie de bani, na.

va rog sa ma anuntati daca mergeti, ne combinam la drum, ceva.

 

[vedeti cum interpretati pe "ne combinam" ala :|]

Link to comment
Share on other sites

RockSchool se muta 3 zile la Vama. 16, 17 si 18 luna asta, respectiv luni-miercuri.

O sa fie lectii deschise cu elevi Scolii de Rock, o sa fie lectii cu doritori, jam session-uri profesori elevi, workshop-uri chitara, bass, tobe, recitaluri, distractie, baie.

Va puteti inscrie, sau pur si simplu sa aflati ce se intampla la aceasta "scoala".

 

Ne vedem acolo (Goblin).

Edited by Neuro
Link to comment
Share on other sites

RockSchool se muta 3 zile la Vama. 16, 17 si 18 luna asta, respectiv luni-miercuri.

O sa fie lectii deschise cu elevi Scolii de Rock, o sa fie lectii cu doritori, jam session-uri profesori elevi, workshop-uri chitara, bass, tobe, recitaluri, distractie, baie.

Va puteti inscrie, sau pur si simplu sa aflati ce se intampla la aceasta "scoala".

 

Ne vedem acolo (Goblin).

 

 

foarte tare. unde mai exact in vama va pot gasi? intr-un loc anume, sau pur si simplu, pe undeva prin vama? :)

 

 

 

edit: imi cer scuze. nu am citit cu atentie tot. nu am dormit de ceva timp si nu am fost atent.

Edited by metal_messiah
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.