www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Impachetat La Fancurier


SfantuJimmy
 Share

Recommended Posts

Il impachetezi in ambalajul lui sau orice cutie care poate sa-l protejeze, oricum daca ai ales fan curierul, va trebui sa deschizi coletul si sa declari fiecare obiect din pachet. Dupa ce ai facut toate astea la sediu ei il vor reimpacheta.

Maine trebuie sa trimit un bass prin FanCurier si ... nu prea stiu cum trebuie sa il impachetez pt ca nu am mai trimis si nici nu am primit pana acum chitari prin posta/fan curier. Din pacate nu mai am cutia basului...

 

Ma poate ajuta cineva cu ceva sfaturi ?;:)

Link to comment
Share on other sites

Maine trebuie sa trimit un bass prin FanCurier si ... nu prea stiu cum trebuie sa il impachetez pt ca nu am mai trimis si nici nu am primit pana acum chitari prin posta/fan curier. Din pacate nu mai am cutia basului...

 

Ma poate ajuta cineva cu ceva sfaturi ?;:)

 

Nu te apuca tu s-o ambalezi. Sunã la ei sau la oricare alta ºi-ți spun ei ce sã faci , sau îți trimit cutii de-ale lor ( sau te cheamã acolo s-o ambalezi la ei )... Dac-o ambalezi de capul tãu nu ți-o iau la "fragil". O micã suprataxã ºi ai scãpat de grijã !

Edited by ramurel
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.