www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Despre Tutoriale Video. Vreti Sau Nu?


Killahead
 Share

Recommended Posts

Bravo fratica !! Poate mai ai un loc si pentru mine, dar acolo in grupa cu baietii cu capu mare !!! I-mi pare rau ca sunt singurul chitarist din Resita care-ti apreciaza munca si tot ceea faci pt noi.

 

Aveti incredere in el ca stie ce face. Este un om cu suflet MAREEEEEEEEEE, cel putin pe mine m-a ajutat enorm in toti acesti ani de cand ne cunoastem.Ma tinut la el in germania 3 LUNI de zile pe banii si pe cheltuiala lui. I WILL NEVER FORGET THAT !!!!!

 

Sunt mandru ca te cunosc si ca voi face si eu parte din acesta grupa !!!!

 

Let's ROCK !!!!

:)

 

Later Edit: "Imi pare rau ca sunt singurul chitarist din Resita care-ti apreciaza munca..." nu singurul chitarist, cred ca SINGURUL

Edited by Cosu
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest MetalMan

Desi cant de vreo 3 ani, noi chestii sunt intotdeauna binevenite. So, i'm in. In ritmul asta facem vreo 4 grupe :). Keep up the good work!

Link to comment
Share on other sites

Multumesc mult pentru feedback!!!!

 

Daca totul merge bine, am sa ma apuc sa filmez prima lectie saptamana viitoare.

Sunt foarte placut impresionat de numarul mare al celor ce "s-au inscris" :)

 

Ar mai fi un lucru de spus (nu are legatura directa, deci e usor offtopic :) )

 

Vreau sa-l citez pe mariuss: "mai exista si oameni, si, dupa cum ne-am obisnuit, nu mai sunt asa aproape de noi!"

 

Din fericire nu e chiar asa. Eu cunosc multi oameni deosebiti care sunt FOARTE aproape. Ma refer aici la cei care "duc greul" acestui forum, RGC.ro, cu eforturi materiale chiar (ca sa nu vorbesc de timpul lor liber!).

 

Administratorii si moderatorii acestui forum sunt adevaratii mei eroi!

 

cu deosebit respect, Toni! sa fii sigur de toata admiratia mea pt administratorii si moderatorii acestui forum. eu cred ca ai inteles ce am vrut sa spun cu adevarat, dar este foarte bine ca ai punctat si acest aspect. imi cer scuze pt offtopic. numai bine! si abia astept prima inregistrare!

Link to comment
Share on other sites

cu deosebit respect, Toni! sa fii sigur de toata admiratia mea pt administratorii si moderatorii acestui forum. eu cred ca ai inteles ce am vrut sa spun cu adevarat, dar este foarte bine ca ai punctat si acest aspect. imi cer scuze pt offtopic. numai bine! si abia astept prima inregistrare!

 

Un mic offtopic in plus nu strica...

 

Da mariuss, sigur ca am inteles ce ai vrut sa spui!

Am vrut doar sa aduc aminte ca unii eroi nu se vad :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Mike L. Angelo

Sunt nou pe aici, dar nu pot sa zic decat un singur lucru "Where do I sign up ?".

O sa dau si mail in curand.

Link to comment
Share on other sites

Guest Cobain

Intre timp mi-am bagat si eu un prof de chitara, fac odata pe saptamana cam 1 ora jumate.... Dar tot sunt foarte foarte nerabdator sa incepem. Ceva in plus nu strica niciodata :)

Link to comment
Share on other sites

Guest bosolanu

Hello, foarte misto ideea, n-am ce sa zic decat BRAVO, de cat timp asteptam asta, esti tare!!! aaa era sa uit.. :) i`m in too!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.