www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cumpar Bass Cort


winci
 Share

Recommended Posts

Cu banii pe care i-ai da pe Cort, mai bine ti-ai lua altceva ! Ia cauta anuntul meu cu basul Ibanez ! S-ar putea sa-ti convina. :)

Il dau cu 10.000.000 lei, pe thomann.de costa 12.850.000 lei si e la fel de nou ca si acolo. E adus in tara in nov. 2005 ! Asa ca... grabeste-te ca expira oferta. Are montaj activ, tot tacamul, exact ce-ti trebuie tie !

Ibanez BTB 205 TYF !

 

Bafta ! :)

Link to comment
Share on other sites

Cu banii pe care i-ai da pe Cort, mai bine ti-ai lua altceva ! Ia cauta anuntul meu cu basul Ibanez ! S-ar putea sa-ti convina. :)

Il dau cu 10.000.000 lei, pe thomann.de costa 12.850.000 lei si e la fel de nou ca si acolo. E adus in tara in nov. 2005 ! Asa ca... grabeste-te ca expira oferta. Are montaj activ, tot tacamul, exact ce-ti trebuie tie !

Ibanez BTB 205 TYF !

 

Bafta ! :)

Este oferta tentanta, dar sincer sa fiu basul vrea un coleg de trupa. Azi o sa vorbesc cu el si te contactam daca e interesat. Eu personal n-as lua Cort daca e Ibanez BTB 205 TYF la acelasi pret sau poate mai ieftin. In fine o sa incerc sa-l conving :) . Daca nu gresesc, basul e la Bucuresti. Eventual un nr. de telefon?

Link to comment
Share on other sites

Omule sa stii ca basul asta face toti banii. Intreaba si tu in dreapta-n stanga, etc... mai ales ca la banii astia iti iei un brand mai slab plus ca sub pretul pietei (pe thomann ai vazut cat e). Dap, sunt din Bucuresti dar poate ne intelegem cumva cu transportul in cazul in care esti din alta localitate.

Telefon: 0721 74 52 66 - Catalin

Link to comment
Share on other sites

Domnul WINCI, basistul din trupa mea are EXACT ceea ce vrei tu si e si de vanzare ! Daca te intereseaza, poti sa dai de el prin urmatoarele :

 

Yahoo ID : beeboo_nerv

Tel : 0744 237 224

 

Eu ma bucur ca vrei Cort pentru ca intr-adevar, suna excelent !

 

Id-ul meu de yahoo in caz ca nu dai de bassist este alinesku

 

Pa !

Link to comment
Share on other sites

Guest BeeBoo

Caut Bass Cort, pt cumarare, model Action sau orice alt model, avantaj doze active, stare buna.

 

Cum ai auzit de la alinesku.........

Am exact bass-ul pe care-l cautzi .

este in stare f buna si isi face banii. Contacteaza-ma pe beeboo@nerv.ro sau pe messenger id beeboo_nerv, sa stam de vorba .

Link to comment
Share on other sites

Guest BeeBoo

vad ca nu mai dai nici un raspus.

Ultimu pret pt. CORT ACTION cu tot cu husa 270 euro.

Mai da si tu un semn de viatza :)

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.