www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Van Halen - Mean Streat


Guest Angusica
 Share

Recommended Posts

Cat chin? Precis mai mic decat al celui care a "comis-o".

 

Bãiatu' pare vechi în RGC... Precis în subconºtientul sãu a vrut sã impresioneze , pen' cã e mult elitism in RGC încât, dacã vrei sã înveți chitarã de aici, trebuie sã ai norocul sã întîlneºti persoanele potrivite altfel ...

Link to comment
Share on other sites

din pacate la chestii de genul asta si multiple tentative de tzepe la mica publicitate se ajunge daca dam nas la toata lumea, daca se ia cineva de cotzcari, esti rau, esti acid, esti antisocial. Pe mine nu ma interesa melodia lui, cum canta, daca canta, ce chitara are, pentru mine daca nu recurgea la rahaturi de gen era un bun coleg de forum, din pacate uite ca nu este un om de caracter. Pashte Fericit la toata lumea de pe RGC :)

Link to comment
Share on other sites

Precis ca in subconstientul tau esti psihanalist.

 

P.S. si ca sa raspund frustrarii tale, NU inveti chitara(sau orice altceva) inscriindu-te pe un forum.

 

Îmi pare rãu, dar nu m-am referit la tine. Chiar consideram cã eºti o persoana care mi-ai oferit un sfat sau ajutor când am cerut. Mã refeream la alții, care au atitudine arogantã, deºi ar putea împãrtãsii din cunoºtințele lor, altfel de ce s-ar fi înscris ei pe forum ?

Eu pentru asta m-am înscris, ºi te contrazic : Am prins lucruri utile pe RGC ºi mi-au folosit...Oricum, aiurea reacție !

 

Multã sãnãtate de sãrbãtori la toatã lumea !

Edited by ramurel
Link to comment
Share on other sites

Ma gandesc foarte serios la ce inregistrare a altcuiva sa apelez ca sa ma credeti bun.

Incercarea (ca de gluma nu poate fi vorba, ar fi recunoscut-o de mult, inainte de a cadea in penibil) lui Angusica m-a facut sa borasc.

Noroc cu Ramurel, care abia s-a apucat de chitara.

 

Ce-am zis eu era la fel de corect ºi dacã nu mã apucam de chitarã...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.