www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Amorphis Si Him In Romania - Sibiu


Cosu
 Share

Recommended Posts

Sibiu, 14 � 16 iulie 2006 - Festivalul Artmania

 

 

HIM

 

Amorphis

 

Silentvim

 

Carmen Gray

 

 

E un festival ce este " dedicat Finlandei si confluentelor culturale cu Romania" (extras din comunicatul primit pe mail)

Cica detalii pe http://www.artmaniafestival.ro/ dar momentan nu merge

Link to comment
Share on other sites

Guest Steven

O veste foarte buna.As vrea sa-i vad pe cei de la Amorphis, chiar daca ultimele lor albume nu mai prezinta interes pentru mine.Totusi astept o confirmare oficiala... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest John_OttO

Ieiiii vin Him la noi.Prima trupa de gay metal vin in Romania.Pokemoni si pokemoane saritzi mah in sus de fericire ca va vin idolii 'rar mama lor de poponari.

Link to comment
Share on other sites

Guest John_OttO

Tehnic vorbind canta Love Metal (ahem).

Tehnic da cearny asa zic ei dar daca ma intrebi pe mine e gay metal toata ziua.Da asta e gusturile nu se discuta da chiar ca in gusturile unora m-as c*** rau de tot.

Link to comment
Share on other sites

Guest seraphx

mama lor de HIM, cine`i baga in seama ? . nu eu , Amorphis oamenilor :>

Edited by seraphx
Link to comment
Share on other sites

Tehnic da cearny asa zic ei dar daca ma intrebi pe mine e gay metal toata ziua.Da asta e gusturile nu se discuta da chiar ca in gusturile unora m-as c*** rau de tot.

 

stai linistit ca oricum nu te intreaba nimeni :) cat despre HIM, eu zic ca n-ar strica sa inveti sa respecti rockul in general. nu tot ce se cheama metal e facut sa iti placa tie. daca ai fi baiat destept te-ai abtine de la comentarii din astea care colcaie de frustrare :)

Link to comment
Share on other sites

Guest John_OttO

stai linistit ca oricum nu te intreaba nimeni :) cat despre HIM, eu zic ca n-ar strica sa inveti sa respecti rockul in general. nu tot ce se cheama metal e facut sa iti placa tie. daca ai fi baiat destept te-ai abtine de la comentarii din astea care colcaie de frustrare :)

Frustrare? Te inseli my friend dar din gay metalul alora nu inteleg decat lalaiala tot respectul pentru Amorphis insa si sincer poate ca am exagerat un pic datorita vodcii ingurgitate la primele 2 posturi da' Him tot trupa de pokemoni mi se pare.Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Frustrare? Te inseli my friend dar din gay metalul alora nu inteleg decat lalaiala tot respectul pentru Amorphis insa si sincer poate ca am exagerat un pic datorita vodcii ingurgitate la primele 2 posturi da' Him tot trupa de pokemoni mi se pare.Bafta!

tu tot n-ai inteles.. nu toata lumea muzicala se desfasoara pentru tine. putin le pasa lor ce crezi despre ei, la fel si noua! :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.