www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Chitarist Caut Grup Metal Melodic (exclus Greutati)


Guest Ionut
 Share

Recommended Posts

Am 26 de ani si sunt din Bucuresti. Cant la chitara de cativa ani. Am o chitara Jackson Dk2. Pana acum am cantat in diverse grupuri necunoscute. Aparitii pe scena metalica nu am avut. Caut sa cant intr-un grup extrem de serios. Nu am mari pretentii legat de nivelul tehnicii intrucat eu insumi nu ma numesc Petrucci. Doar seriozitate maxima si dorinta de lucru in echipa. Ca gen: caut ceva nou dar in aria Metal. Exclus Metalul Extrem - adica Black, Death...etc. Cu alte cuvinte sa compunem ceva nou. Ma pricep la compus. Compun aproape zilnic. De inspiratie nu duc lipsa niciodata. Ca gen pot compune absolut orice. Prefer totusi sa raman in aria Metal fiindca ma caracterizeaza 100%. Caut tobar, basist, un al doilea chitarist si clapar. Pot canta si la voce, putin chitara bass si la tobe - ritmuri simple. Cine este interesat ma poate contacta ori la numarul de telefon 0726776839 ori imi da un reply. Astept cu mult interes. Ionut

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.