www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vreau Si Eu O Chitara Mai Decenta


Dementhor
 Share

Recommended Posts

heh.....ce sa spun....am o chitara electrica cam veche(cred ca au murit tori posesorii ei de pana acum si au fost multi :) ).......nu stiu ce marca e....si putin ma intereseaza.....ideea e ca vreau sa imi iau ceva mai bun....chiar daca e la mana a doua....pentru ca na....nu imi mai place cum suna(sunt gelos pe chitara lui felix de la melodia "goodbye sweet sumer" :( )

 

in fine...daca aveti oferte(daca e si ieftin..e parfum :) )

 

p.s.....vroiam sa fac comanda d.p. www.music123.com ...din state....dar nu stiu cat e taxa de drum... :) .....si nici cu am cum sa o incerc.....

Link to comment
Share on other sites

bey frate ai probleme mari rau de tot cu cititul.citeste din nou tot ce am scris,porma stai 2-3 minute ca sa digeri si gandeste-te inainte sa scrii.ia vezi ce scrie?scrie 450 de euro?scrie 350 de euro? nuuuuuu

ca sa vezi scrie ibanez rg 450(asa ptr tine asta costa in magazin vreo 600 de euro pe la noi)

si sa vezi ce mai scrie ca e ceva de genul 300 de euro negociabil,adica pretul mai scade nu se duce in sus.stiu e complicat,asta e.and by the way avand in vedere cat este euroul asta inseamna ca se vinde cu aprox 9-10 mil.cu atat nu iti iei nici cel mai de cacao jackson de la muzica,care sa fim seriosi nu se compara cu asta,e facut in indonezia asta e facuta in japonia.stiu sunt chestii care probabil pe tine nu te intereseaza,dar pe astia care au cerinte la o chitara ii fascineaza.hai salut,si daca vroiai sa iti iei o hora model iris trebuia sa spui e cam 6 mil la muzica.succes

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

hey in cazul in care mai este valabila cerintza ta am eu un amic care vinde o chitara .... un aria pro legend ..... 6.5 mil are doze aria pro ,21 taste

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.