www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Rgc Meeting Constanta


Guest AlinMetallica
 Share

Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest AlinMetallica
:D

 

Hai, terminati mai repede cu votarea, ca dup-aia am de gand sa declar c-ati fraudat voturile si sa cer renumararea lor ;)

 

:):):D:D:):D

 

Si curtea constitutionala sa ceara renumararea voturilor anulate cine sa fie? Ca eu sunt ala care numara ;).

Edited by AlinMetallica
Link to comment
Share on other sites

Guest AlinMetallica

Hai ca trece timpul :) . "Urnele" se inchid maine la ora 16:00. Daca nu ati votat sau daca votul a fost multiplu deci anulat (si nu ati votat dinou de aceasta data corect) este problema voastra.

 

-Din rezultatele de pana acum iese phoenix cu 75%.

 

In legatura cu data:

Deci e 24. Daca are cineva ceva impotriva sa spuna acum sau sa taca pe vecie.

Link to comment
Share on other sites

Guest AlinMetallica
Pai nu facem vot si pentru data?

 

Pai nu avem nici propuneri nici timp. Dar precum nimeni nu vrea sa se pronunte cu o data, am ales una si daca nu convine o schimbam :) .

Edited by AlinMetallica
Link to comment
Share on other sites

Guest AlinMetallica

Urnele s-au inchis de o ora si 45 de minute.

 

Rezultatele oficiale ale Biroului Electoral RGC Constanta sunt urmatoarele:

 

Phoenix 75%

Vagon 25%

Restul = 0%.

 

Prezenta la vot 50%.

 

3 Voturi anulate!

 

E randul lui Vladut Dezgropatul sa declare alegerile furate :). Cu toate ca fixxxer_metalhead este cel care a pierdut :-?.

 

Deci e 24. Daca are cineva ceva impotriva sa spuna acum sau sa taca pe vecie.

 

 

Nu avem nici propuneri nici timp. Dar precum nimeni nu vrea sa se pronunte cu o data, am ales una si daca nu convine o schimbam :) .

 

Haideti! :)

E buna data?

Edited by AlinMetallica
Link to comment
Share on other sites

Guest AlinMetallica
PROTIP: Nimeni n-a fost pe rgc zilele astea.

 

Cu atat mai rau. Timpul trece n-am ce sa va fac. Azi e 21, cand mai facem daca nu am fi stabilit pana acum nici locul, de data ce sa mai zic. De exemplu morbidawn trebuie anuntat din timp ca sa vada daca poate. Nu "Maine facem, ora o fixam maine dimineata si locul e phoenix". So... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Morbidawn

Eu nu le am cu barurile constantene, oriunde spuneti e perfect :)), treaba e ca dace e pe 24 e de naspa, ca pana seara nu stiu daca apuc sa plec din oras, sper sa reusesc, eventual dau un PM tie AlinMetallica, si ma indrumi cumva sa stiu unde bunica sa vin, ca am marele talent sa ma pierd oriunde merg :).

Link to comment
Share on other sites

Guest AlinMetallica
Eu nu le am cu barurile constantene, oriunde spuneti e perfect :) ), treaba e ca dace e pe 24 e de naspa, ca pana seara nu stiu daca apuc sa plec din oras, sper sa reusesc, eventual dau un PM tie AlinMetallica, si ma indrumi cumva sa stiu unde bunica sa vin, ca am marele talent sa ma pierd oriunde merg :) .

 

Asa deci pana la urma vad ca nimeni nu se opune, deci ramane 24.

Eu? Omule am 13 ani, try anyone else. Cine se ofera?

 

LE: Hai sa votam pentru ora.

Propunerile le fac eu ca sunteti absenti restul din cate vad.

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

Voturile multiple se anuleaza :)

Edited by AlinMetallica
Link to comment
Share on other sites

Guest AlinMetallica
Unde ramane pana la urma? Phoenix?

 

24 decembrie 2009

Phoenix 1

Ora --- (se voteaza)

 

Vladut nu poate sa raspunda pentru ca are disable cred.

 

Vlãduț Dezgropatul este suspendat pentru 31 de zile pentru Trollism intr-adevar...

Lasa, vorbesc pe mess cu el. Cine are id-ul lui?

Link to comment
Share on other sites

Guest AlinMetallica

Vad ca nu va inghesuiti. Sa spun eu ora ca sa nu ne mai complicam? Si facem ca si cu data ca daca nu va convine spuneti una mai buna (defapt nu spuneti nimic si ramane aia pe care am zis-o :))?

Edited by AlinMetallica
Link to comment
Share on other sites

Ne-am intalnit de ne-am spart. :)

 

Vladut e banned pe forum, Alin e banned de parinti, morbidawn deja a zis ca nu poate sa ajunga pe 24. Eu sunt gata oricand si merg oriunde doar aranjati ceva calumea. "Cred ca vin" si "poate vin poate nu vin" nu este un raspuns.

Edited by Metabog
Link to comment
Share on other sites

Guest Adrian MV

Maine cred ca e prea din pripa, oricum vad ca n-a mai dat lumea pe topic. In caz ca se mai discuta ceva pana atunci, propun maine la 6-7 seara. Daca nu, dupa craciun.

Dracu-i printre noi.

Link to comment
Share on other sites

Dupa craciun nu se poate, totusi?  Din moment ce nu s-a stabilit inca nimic, dupa craciun, cand toata lumea e mai libera, e mai probabil sa vina mai multi insi, nu?

 

In alta ordine de idei, daca tot vorbesc cu constanteni aici, cine ma poate ajuta cu montatul unor doze pe chitara?

Edited by fixxxer_metalhead
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Am si io o intrebare...exista chitaristi sau intrumentisti in general prin Constanta care sa fie pe RGC si sa le aibe binisor ?Io sunt din Mangalia si m-am cam plcitisit so frec aiurea...si ma gandeam ca poate are cineva chef sa o puna de un jam session sau ceva...daca sunteti pe acolo astept un raspuns!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Bai astia...

 

Pe 6 martie vin Parricide la Constanta, impreuna cu Eufobia (black metal - Bulgaria) si Abusiveness (tot black metal, dar cred ca cu o tenta mai death, nu stiu sigur, inca nu i-am ascultat - Polonia), iar pe 14 martie avem Necrovile, posibil impreuna cu Clitgore. In Epoca Metalelor, desigur, sau Choppers, cum am inteles ca se cheama acuma.

 

Care mergeti pe la concerte? Poate o punem de-un mini meeting acolo, la o sticla de bere si-un dat din cap pe muzica live. Eu zic ca vin la ambele evenimente, cel putin la Parricide sigur merg, intrucat i-am mai vazut odata acum vreo doi ani si pot afirma cu sufletul curat ca a fost cel mai distractiv concert la care am mers vreodata.

 

Dati raportul aici, ca n-am chef sa merg singur. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.