www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Rgc Meeting Constanta


Guest AlinMetallica
 Share

Recommended Posts

Guest AlinMetallica

La initiativa userului AdrianMV si cu sustinerea mea si a lui Vladut Dezgropatul ne-am hotarat ca nu ar strica sa avem asa ceva si la Constanta.

 

Nu suntem prea multi din Constanta, deci fara a fi un eveniment de proportii mari, nu trebuiesc facute cine stie ce mari planificari organizatorice/organizatoricesti (hai... loviti-ma in cap, luati-mi gatul)

 

Locatia: Cred ca Phoenix ar fi cam cel mai bine (sau mai merge si la Epoca Metalelor) - as fi pus vot dar ma gandesc sa nu se bage si altii din alte parti cu chef de glume.

 

Data: Nestabilita - o stabilim de comun acord :).

 

*Asteptam pareri!

 

:) Rock On!

Edited by AlinMetallica
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest AlinMetallica
I'm in.

Merg amandoua ca locatii, desi eu as vota pentru Phoenix.

 

Ok, see you there!

 

M-am gandit la un numar de cel putin 7. Ce ziceti?

5 more guys to go!

 

*Confiramati aici prezenta

*Daca sunt mai multi nu e problema, mai putini sa nu fie :)).

Link to comment
Share on other sites

Guest AlinMetallica
Sa ne adunam macar patru insi, zic eu.

 

5 e mai rotund :) . Haide cel putin 5 ca un compromis (am lasat mai mult de la mine ca altfel trebuia sa mai aducem inca o jumatate de membru)... Deci 2 more to go!

 

LE: Pai mai sunt Kreatorul, Morthadoth, AdrianMV, Dunno, Theo si cred ca mai sunt si alti. Banuiesc ca totusi o sa reuseasca sa vina cel putin vreo 2 din cine a mai ramas. Iar de AdrianMV aproape sigur, ca doar a fost ideea lui.

 

LE2: So, dupa ce adunam 5 sau peste 5 trecem la locatie. Ok?

 

LE3: Abia acu vad. So daca poti Metabog inseamna 1 more guy to go!

Edited by AlinMetallica
Link to comment
Share on other sites

Guest AlinMetallica

Very well, suntem 5 si sunt sigur ca depasim.

Hai sa propunem variante pentru locatii:

- Phoenix

- Epoca Metalelor

- si mai era una de rock/blues dar imi scapa numele...

 

LE: Firar, azi e la phoenix concert cargo :)

Da oricum cred ca depasim 22 dec ca sa vina si metabog... so... c'est la vie!

Edited by AlinMetallica
Link to comment
Share on other sites

Guest AlinMetallica
Ne intalnim neaparat dupa 22 decembrie, vreau autograful lui metabog pe sanii mei masculini apetisanti.

 

Foarte constructiv!

Link to comment
Share on other sites

Ia uite cum ies oamenii la iveala, si ma gandeam ca suntem doar eu, alin si metabog de prin constanta. In fine, dupa parerea mea as iesi in "vagon" daca ati auzit de el, e pe la brotacei si cel mai important e 2.5 lei o bere la 500. Eventual in vama unde e 3 lei halba. in phoenix e 5 lei berea dar momentan sunt cam sarac ca bag totul intr-o chitara. In vama mi se par cel mai practic ca nu e in marginea orasului, cat de cat aproape de centru. Astia mai bogati poate nu luati in considerare locatia dar astora mai saraci ca mine asa va propun "vagonul". Epoca e foarte trista, cel putin dupa ore tarzii, numai metalari imbecili, piere spiritul muzicii, ramane doar ala de "rape your mother, fuck your dog". Tudore pe tine te astept in special ca n-am mai vorbit de mult. Ar fi fain un meeting de chitaristi si in constanta.

Link to comment
Share on other sites

Ia uite cum ies oamenii la iveala, si ma gandeam ca suntem doar eu, alin si metabog de prin constanta. In fine, dupa parerea mea as iesi in "vagon" daca ati auzit de el, e pe la brotacei si cel mai important e 2.5 lei o bere la 500. Eventual in vama unde e 3 lei halba. in phoenix e 5 lei berea dar momentan sunt cam sarac ca bag totul intr-o chitara. In vama mi se par cel mai practic ca nu e in marginea orasului, cat de cat aproape de centru. Astia mai bogati poate nu luati in considerare locatia dar astora mai saraci ca mine asa va propun "vagonul". Epoca e foarte trista, cel putin dupa ore tarzii, numai metalari imbecili, piere spiritul muzicii, ramane doar ala de "rape your mother, fuck your dog". Tudore pe tine te astept in special ca n-am mai vorbit de mult. Ar fi fain un meeting de chitaristi si in constanta.

 

:) ne întâlnim la o bere! nu ne'am mai vãzut de ceva vreme ºi mere sã mai discutãm de una, de alta... :) dacã e dupe 23 e minunat, nu de alta, dar am un concert ºi deh...în orice caz treceți'mã pã listã ºi pã mine! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Alecs1q
Nu cunosc acest vagon de care vorbiti, insa votez fie pentru Vama (daca om gasi loc, ca vad c-o sa fim multi), fie pentru Taclale (care e plina de copii br00tali, da' macar e loc). Sau, desigur, Phoenix.

 

Cred ca ne strangem mai mult de 5 :) We need a fuckin' big space:)

Link to comment
Share on other sites

Guest AlinMetallica
Super idee, pacat ca is din Tulcea

 

Nu-i o problema (Tulcea-Constanta tot una), ideea e doar cu ce vii.

 

pai cati insi or sa fie in total?

 

AlinMetallica

Alecs1q

Vladut Dezgropatul

Metabog

kirk_92

Kreatorul

fixxxer_metalhead

mothadoth

 

morbidawn daca vine din tulcea si lista e inca deschisa, theo nu a dat nici un semn poate vine totusi....

Edited by AlinMetallica
Link to comment
Share on other sites

Guest AlinMetallica
Deci pentru cand ramane intalnirea?

 

Omule ai dreptate. Avem un numar "provizoriu" de membri, deci trecem la etapa urmatoare -> Data.

 

Deci dupa 22-23 decembrie sa vina si morhadoth si metabog, nu?

 

Propuneti voi ca eu oricum am vancanta si n-am ce sa fac (deci sunt liber in cam fiecare zi :D ).

 

:):):)

Link to comment
Share on other sites

Guest AlinMetallica
Deabea dupa craciun fac rost de bani, deocamdata sunt lefter popescu. 26 e bine? Daca e cineva cu pile la vreun bar/club poate tragem si-un jam(asta ca idee de viitor).

 

Sper ca nu te gandesti si tu sa inchiriem un club/bar :) . Tu oi face rost dupa craciun, eu nu. Adica am de strans destul (am planuri mari :>), oricum am spart 50 de lei la ziua unei colege, o sa mai sparg inca vreo 40 ca fac revelionu' cu niste prieteni si tre sa luam si noi un jack daniels... alea-alea. Dar oricum suntem maxim 10. Eu zic sa facem intr-unu' mai mare si gata. Oricum nu stiu cine vine de craciun/sau dupa craciun la un club de blues/rock/metal.

Acu' zic si eu, daca vreti neaparat sa inchiriem ma bag, dar am lucruri mai bune de facut cu banii :) .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.