www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Putin Ajutor


Guest dan_tyr

Recommended Posts

Guest dan_tyr

Salut , in seara asta am balul bobocilor si am de pregatit o caracterizare a mea , scurta . Eu m-am gandit ca ar fi mai original sa zic ca nu vreau sa ii plictisesc cu lucruri despre mine ci sa le zic altceva , aici nu stiu ce ar trebui sa zic . Un banc , o gluma , cateva versuri? Va rog daca puteti sa ma ajutati,cam o ora am la dispozitie

Link to comment
Share on other sites

Guest dan_tyr

Asa ceva ar fi acceptabil? salut,daca tot sunt primul va urez o seara placuta si sper sa nu va plictisim prea tare la acest ritual de initiere al bobocilor

eu sunt dan,alecutzu,alex sau cum vreti voi . N-am 18 ani,nu iubesc,bani nici atat .

Am facut parte din fosta clasa a8a A , aia care se intalneau cu directorul mai des

decat cu parintii. Imi plac tricourile cu monstri si sarchi . Ascult in general

manelele si grindcore. Idolii mei sunt Costel Bogatu din Flamanzi si Adrian copilu de bauxita.

Link to comment
Share on other sites

Salut , in seara asta am balul bobocilor si am de pregatit o caracterizare a mea , scurta . Eu m-am gandit ca ar fi mai original sa zic ca nu vreau sa ii plictisesc cu lucruri despre mine ci sa le zic altceva , aici nu stiu ce ar trebui sa zic . Un banc , o gluma , cateva versuri? Va rog daca puteti sa ma ajutati,cam o ora am la dispozitie

 

Zi-le celor din audiențã sã se spele pe dinți cã le pute gura.

:)

LE:Abia acum am citit ca s-a terminat deja balul ala...

Idolii mei sunt Costel Bogatu din Flamanzi si Adrian copilu de bauxita.

Sã-ți mai zic eu unul: Gicuțã din Apãrãtori. :)

Edited by rageOrSilence
Link to comment
Share on other sites

Guest dan_tyr
si eu am paritcipat si am luat 6 ca nu am stiut sa fac o declaratie de dragoste cu niste cuvinte date:))

 

Nu ascult nici manele nici grindcore prietene.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.