www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Duel 27 - Backing Track Si Inscrieri


Cosu
 Share

Recommended Posts

Salutare. Imi pare rau ca nu am reusit sa postez mai devreme dar abia am avut timp 10 min sa invat piesa si abia am reusit sa trag cu o mana rupta si cu un ochi la televizor. Scuzati-mi greselile dar asta e. Oricum o mare parte din vina e de la ton si ce sa mai zic.... Mai bine nu ascultati era sa rup o coarda cand am cantat arpegiile cu dintii... greu oricum....

Stradivarius_Duel_27.mp3

Link to comment
Share on other sites

Bai voi sunteti nebuni... Eu am zis la misto voi chiar m-ati crezut. Tocmai ca am zis in sensul ca toti care posteaza se scuza ca aia nu stiu ce ca ba ca in graba dar de fapt mai bine de atat nu o sa traga. Cu alte cuvinte daca postezi si poti mai bine nu mai posta in graba si apoi sa te scuzi.... e total ineficient. Mai intelegeti si voi fratilor de gluma ca doar nu ati crezut ca am tras arpegiile cu dintii...

Link to comment
Share on other sites

Bai voi sunteti nebuni... Eu am zis la misto voi chiar m-ati crezut. Tocmai ca am zis in sensul ca toti care posteaza se scuza ca aia nu stiu ce ca ba ca in graba dar de fapt mai bine de atat nu o sa traga. Cu alte cuvinte daca postezi si poti mai bine nu mai posta in graba si apoi sa te scuzi.... e total ineficient. Mai intelegeti si voi fratilor de gluma ca doar nu ati crezut ca am tras arpegiile cu dintii...

 

chill winston, it's only plank. in alte cuvinte, eram de partea ta, adica subscriam la ironia ta fata de aia cu scuzele :)

Link to comment
Share on other sites

Guest DragonFlame

Ah.. toata lumea cu melodii misto... numai la mine onanie muzicala :):):) promit sa revin cu ceva mai bun la urlatoru duel

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.