www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cumpar Bilet Concert Lake Of Tears


Guest Alistair Craven
 Share

Recommended Posts

Guest Alistair Craven

Salut!

 

Are cineva de vanzare un bilet pentru concertul Lake of Tears din 11 martie? La distribuitori s-au epuizat :)

killthepinkbunny@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

Guest Mircea19

daca-mi dati mai multe detalii despre concert.. o sa incerc sa va ajut cu niste invitatii...

 

Imi trebuie locatia , Trupa , Data , Ora , ,eventual un afis ceva..

 

si o sa intreb si eu ca nu se stie de unde pica ceva :)

Link to comment
Share on other sites

Daca poti sa faci rost de invitatii,trece-ma si pe mine pe lista,te rog.

 

Metalfan prezinta Lake Of Tears in Romania

 

TRUPE: Lake of Tears

 

LOCATIA: Sala Agronomia

 

DATA: 11/03/2006

 

---------- Informatii utile ----------

 

Accesul in sala va fi permis incepand cu ora 17:30.

 

In foaier vor fi disponibile produse promotionale, bere si bauturi racoritoare. Este interzisa introducerea de bauturi alcoolice si recipiente (inclusiv din plastic) in locatie.

 

Fumatul in sala este interzis, fiind permis doar in foaier.

 

Accesul in sala este permis cu aparate foto, dar nu echipamente de inregistrare audio-video.

 

De asemenea, rugam publicul sa renunte a purta asupra lui, din motive de securitate, obiecte contondente, arme albe sau obiecte ce pot fi asimilate acestora si orice fel de accesorii vestimentare care pot provoca ranirea altor persoane. Organizatorii nu vor retine aceste obiecte, accesul cu ele nu va fi permis.

 

Rugam persoanele sau grupurile care doresc sa afiseze bannere sau steaguri sa vina cu acestea inca de la ora deschiderii portilor, pentru a putea gasi locuri potrivite de afisare fara a stanjeni alti spectatori si avand suportul staff-ului concertului.

 

 

---------- Locatie ----------

 

Sala Agronomia se afla in Complexul Studentesc Agronomia.

 

Acesta este localizat pe Bd. Marasti, pe linia tramvaiului 41, la 500m de Manastirea Casin (intr-o parte) si 300m de World T rade P lazza (in alta).

Edited by Moisoiu
Link to comment
Share on other sites

Guest John_OttO

Si eu sunt interesat..

Baietzi imi pare nespus de rau sa va dau eu vestea ,dar shtiu din surse sigure ca concertul Lake of tears s-a anulat.Daca nu va fi asa sunt dispus sa suport orice conseciintza asupra acestei dezinformari.Sa shtiitzi ca shi mie mi-a paraut rau la auzul acestei veshti mai ales ca puteam face rost de invitatzie.

Link to comment
Share on other sites

Guest Steven

Si in plus concertul UDO s-a amanat, nu anulat.Concertul Lake Of Tears, cum a spus si Elethan, o sa aiba sigur loc.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.