www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Romania The Land Of Choice


ciorap
 Share

Recommended Posts

da,frumoasa tara.

 

Stiu ca voi fii judecat pt gandirea care o am,dar mie imi place aici. E o tara frumoasa,care merita vizitata.

 

Si da,pt straini,veniti in Romania !!!

Link to comment
Share on other sites

Si da,pt straini,veniti in Romania !!!

 

Frumoasa tara, mai bine e ca nu vine nimeni aici caci turismul ar distruge aceasta tara. Ardealul este o minune, e plina de locuri pitoresti si sunt multe ruine romane si nu numai pe aici. Imaginati-va ca ar veni turistii ce naspa ar fi sa vina aici in Turda sa se uite la castrul roman si sa treaca o banda dinasta in fata blocului...eu unul nu as vrea ca tara asta sa fie batuta in pl. Un mic interes pt Romania din partea turistilor e ok dar sa nu ajungem acolo ca sa vina autobuze cu miile.

Edited by balu
Link to comment
Share on other sites

Ha! Romania-i frumoasa! Dar dupa comunism, dupa cum bine stiti, totul s-a dus de rapa.Si acum ne indreptam spre o globalizare spre un sfarsit: de ce sa tinem dragobetele?? ii mai fain sf. valentin. si exemple pot continua;)

asa ca nu va mai faceti griji, tratiti-va viata asa cum puteti ca vine sfarsitul intr-un Mercedes ascultand manele =))

Link to comment
Share on other sites

Ha! Romania-i frumoasa! Dar dupa comunism, dupa cum bine stiti, totul s-a dus de rapa.Si acum ne indreptam spre o globalizare spre un sfarsit

 

Now kids, this is what happens when you shake the crazy tree.

Link to comment
Share on other sites

Frumoasa tara, mai bine e ca nu vine nimeni aici caci turismul ar distruge aceasta tara. Ardealul este o minune, e plina de locuri pitoresti si sunt multe ruine romane si nu numai pe aici. Imaginati-va ca ar veni turistii ce naspa ar fi sa vina aici in Turda sa se uite la castrul roman si sa treaca o banda dinasta in fata blocului...eu unul nu as vrea ca tara asta sa fie batuta in pl. Un mic interes pt Romania din partea turistilor e ok dar sa nu ajungem acolo ca sa vina autobuze cu miile.

 

Spre deosebire de romani..cei din alte tari nu distrug tot ce vad cu ochii pe unde trec :)...daca ar fi turisti singurul dezavantaj ar fi mai multa aglomeratie...dar...ar fi si o parte buna...daca am avea multi turisti...poate le-ar ajunge banii sa si fure(politicienii) si sa construiasca si cate o autostrada ceva :)

Link to comment
Share on other sites

eh nu, trebuie sa il contrazic pe DarkForestOfEvil.....exista inca si metodele vechi-> Deci, ,,come to Romania!.....your car may already be here!" :)

 

Nu zic, este o tara foarte frumoasa , ai ce vedea , chiar sunt multe lucruri frumoase....Doar ca, atata cocalarime si prostie, ceva de speriat. Apropo de masina, mi-au furat numerele acum 2-3 saptamani, da lasa ca stau eu odata cu bata de baseball in scara blocului cu lumina stinsa si pun ceva de valoare pe masina, sa vad cine se apropie sa-l ia, ies afara.....ZBANG! :):)

Edited by Razvan S.
Link to comment
Share on other sites

eh nu, trebuie sa il contrazic pe DarkForestOfEvil.....exista inca si metodele vechi-> Deci, ,,come to Romania!.....your car may already be here!" :)

 

Nu zic, este o tara foarte frumoasa , ai ce vedea , chiar sunt multe lucruri frumoase....Doar ca, atata cocalarime si prostie, ceva de speriat. Apropo de masina, mi-au furat numerele acum 2-3 saptamani, da lasa ca stau eu odata cu bata de baseball in scara blocului cu lumina stinsa si pun ceva de valoare pe masina, sa vad cine se apropie sa-l ia, ies afara.....ZBANG! :D:)

 

bv,dai cu ciocanu' in cap :)) rupele fashu la cocalari:))

Link to comment
Share on other sites

nu

trucu cu furatu numerelor se foloseste de mult

le monteaza pe alta masina si merge sa isi faca plin la masina dupa care pleaca fara sa plateasca si pe camera apare numaru tau

 

 

Busted:))) :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.