www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Poate Place Cuiva


Guest CoolRock
 Share

Recommended Posts

Guest arosulescu

Bravo mi-a placut ... ce sa zic si eu am problema asta si din acest motiv m-am hotarat sa fac muzica instrumentala si atat... :)

Link to comment
Share on other sites

Salutare John. Cred ca noi doi ne cunoastem....se la RESITA.(CIPALA)

Am sa incerc sa micsorez putin melodia.

Ceau Cipy ! :) Mi-a zis Ovi ca esti pe aici. Acu am vazut msg-ul am ascultat si piesa si are C...E. Ma bucur sa vad ca ne adunam si noi pe forum (eu de la lucru cand mai am timp) si poate i-mi zici si mie cum le comprimi (sti ca io-s cam aerian cu comp-urile).Ma abtin sa mai dau cu 'stele' ca mi-am auzit critici si pot fi acuzat ca ne mai si cunoastem (sper si tu sa faci la fel daca o sa mai postez vreo chestie).CEAU si mai vorbim! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest CoolRock

Salutare JOHN...ma bucur ca ti-a placut melodia..nu trebuie sa-mi dai "stele" ca nu pt stele cantam..sunt bucuros daca place la cineva nu daca iau stele. De comprimat am comprimat cu wave editor de la nero.

Cel mai bine vb personal si-ti explic. Cand facem o cantare ?????? Cand vi la Resita ???

 

Hai salut si mai vb !!!!

Link to comment
Share on other sites

Salutare JOHN...ma bucur ca ti-a placut melodia..nu trebuie sa-mi dai "stele" ca nu pt stele cantam..sunt bucuros daca place la cineva nu daca iau stele. De comprimat am comprimat cu wave editor de la nero.

Cel mai bine vb personal si-ti explic. Cand facem o cantare ?????? Cand vi la Resita ???

 

Hai salut si mai vb !!!!

Ceau Cipy! Sunt la lucru pana vineri si mai poate mai vb pe forum pana in 3. In wickend vreau sa mai fac ceva cu Gabi daca nu pleaca la TM si poate si cantam daca is si ei de acord. Poti sa aduci si proc'u! By! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest CoolRock

Salutare!!!! Am sa vb cu Ovi si daca totul e ok bagam o cantare. Am sa adus si procul si celelalte efecte sa vedem cum suna. Mai vb. ROCK ON !!!!! Poate facem ceva de pus pe forum. Think about it !!!!

Link to comment
Share on other sites

CoolRock, stiu ca sunt offtopic da' asa ma foote la ochi cand citesc titlul thread-ului tau !!! :)

Schimba si tu, te rog, din "Poate place la cineva" in "Poate place cuiva".

Nu de alta, da-mi aduce in permanenta aminte de manelisti :)

aceeashi remarca am vrut s-o fac si eu, dar am zis sa nu ma bag peste gramatica omului :)( la care este :()

Edited by pixy
Link to comment
Share on other sites

Salutare!!!! Am sa vb cu Ovi si daca totul e ok bagam o cantare. Am sa adus si procul si celelalte efecte sa vedem cum suna. Mai vb. ROCK ON !!!!! Poate facem ceva de pus pe forum. Think about it !!!!

S-a notat! :) Vineri platesc tel si te sun. Pana atunci incearca sa-i convingi si tu pe cei de la 'Bot Larren' :) de chestie!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.