www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Stereofeelings


GrP
 Share

Recommended Posts

Trupa StereofeelingS din Cluj-Napoca, infiintata pe data de 15 martie 2009 avand membrii:

Bogdan - Voce/Chitara acustica

Sergiu - Chitara

Peter - Chitara

Tiki - Baterie

 

Primul nostru concert a avut loc sambata 2 mai 2009 la Suncuius, judetul Bihor, la festivalul Lord's.

Din cauza ca am ramas fara bassist cu 3 zile inainte de concert, a cantat Bogdan la bass.

 

Iata si inregistrarile si filmarile de sambata:

 

Stereofeelings___Running__live_Lord__s_Party_.mp3

Stereofeelings___Lasa__live_Lord__s_Party_.mp3

Stereofeelings___Door_to_my_floor__live_Lord__s_Party_.mp3

Stereofeelings___O_toamna_tarzie__live_Lord__s_Party_.mp3

Stereofeelings___Swirling_time__live_Lord__s_Party_.mp3

 

Edited by GrP
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Foarte tare. Bravo. Am ascultat Door to my floor si running de vreo 30 de ori pe PC! :)

 

Mersi :). ma bucur ca ti-a placut.

Saptamana ce urmeaza avem doua concerte. Miercuri seara dupa ora 20 in Irish & Music Pub(alaturi de trupa Azepam din Oradea), si vineri(sau duminica..nu stim inca exact, nici ora) la Campus Fest, ambele concerte in Cluj-Napoca. Va asteptam!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest Tiki Horea

Duuuuudes and dudettes....

Luam parte la prima editie a turneului Quattro Stagioni (Myspace-ul turneului), alaturi de Vespera, Band for rent, All one si Keep away.

Primele concerte acopera zona de est a tarii: 14 sept Iasi, 15 sept Pascani, 18 sept Suceava.

Alte date vor fi adaugate ulterior, asa ca bookmark pagina turneului si keep your friends posted :>

Also, daca aveti relatii pe la cluburi in orasul vostru, give me a PM cu datele de contact...aranjam concerte si la voi

 

All the best,

Tiki Horea

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 8 months later...

Din ianuarie lucram la un material nou, un album cu 11 piese care e aproape terminat. Intial vroiam sa lansam albumul la sfarsitul verii, dar neterminandu-l, am amanat pe toamna.

 

Deoarece ne-am inscris la concursul Maximum Rock Support Pentru Underground cu 2 piese, am hotarat sa punem aceste 2 piese pe Myspace.

 

Asadar, Higher Desire si Swirling Time pe myspace:

 

http://www.myspace.com/stereofeelings

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.