www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Intrebare Despre Distribuitori


 Share

Recommended Posts

Vreau sa imi cumpar un HARLEY BENTON HBL450CS si am gasit pe doua site-uri:

 

http://magazinuldemuzica.ro/HARLEY-BENTON-...CS-_-10478.html

 

si

 

http://www.echipamente-muzicale.ro/produs_show.php?id=89

 

La magazinuldemuzica , ma costa 651 de RON cu tot cu TVA, iar pe echipamente-muzicale ma costa cam 541 de RON cu tot cu TVA. Mi se pare cam ciudata diferenta de pret dintre ele, si nu stiu de la care sa cumpar. Am auzit ca magazinuldemuzica ar fi mai de incredere, dar nu am auzit nimic despre echipamente-muzicale. Mi-ar conveni ca diferenta de bani sa o pun pentru un case, si de aceea intreb.

Edited by Nightlight
Link to comment
Share on other sites

din kte stiu... echipamente muzicale aduce direct dp thoman... si nu pune atatea taxe... dak bn stiu are sediu in baia mare... sunai.. vb ... k este acolo nr de tel... iti dau ei mai multe informati... poate ti-o testeaza si o ia cea mai buna tipu ala care aduce din germania...

Edited by Mr. Marmota
Link to comment
Share on other sites

Guest Calin
din kte stiu... echipamente muzicale aduce direct dp thoman... si nu pune atatea taxe... dak bn stiu are sediu in baia mare... sunai.. vb ... k este acolo nr de tel... iti dau ei mai multe informati... poate ti-o testeaza si o ia cea mai buna tipu ala care aduce din germania...

 

Tare de tot asta! Soferul dubei alege chitara! :)

Link to comment
Share on other sites

Tare de tot asta! Soferul dubei alege chitara! :)

 

pai.... mare faza nu ii afacerea asta.. am sunat la ei mai demult... nu are angajat care sa aduca marfa... <<patronu>> aduce chitarile. deci krek cv experientza are... eu nu m-as baga in importu masinilor de cusut k nu stiu nimic de ele(doar un exemplu cu masinile...).. poate ii mai dai cativa lei si ti-o alege...

Link to comment
Share on other sites

tzapana chitara :) lucrata frumos

uite un Vintage la mana a doua aici ( i-am dat din browser sa se vada tip cache ca altfel nu se vedea topicul , o eroare )

 

ps : nu e chitara mea , nu am nici o treaba cu anuntul , doar ca poti sa mergi pe Vintage in banii aia , mult mai bune decat un Hb.

Link to comment
Share on other sites

uite un Vintage la mana a doua aici ( i-am dat din browser sa se vada tip cache ca altfel nu se vedea topicul , o eroare )

 

ps : nu e chitara mea , nu am nici o treaba cu anuntul , doar ca poti sa mergi pe Vintage in banii aia , mult mai bune decat un Hb.

 

I-am trimis un mesaj tipului care vinde Vintage-ul. Merci mult :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.