www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Minutul 2


SKU
 Share

Recommended Posts

Guest ccpascu

Basul e destul de meserias. Sunt curios daca e facut din clapa sau e basist adevarat. In general au instrumentisti foarte buni si cred sunt artisti main-stream care au invatat de la ei.

Edited by ccpascu
Link to comment
Share on other sites

Nu dar mie nu-mi plac astea pentru ca le apreciez. Nu le apreciez in nici un mod dar mi-aduc aminte de acele vremuri si atat. Astea fac parte din acele lucruri care ma fac sa-mi aduc aminte de vremurile alea insorite adica trebuie sa fi trait perioada pentru a avea anumite sentimente. Fii sigur ca daca traiai cand au aparut judas acum ii simteai altfel. Comprendre amigo?

Edited by SKU
Link to comment
Share on other sites

Guest szekely

io de apreciat nu ii apreciez ca nu ii cunosc si nam auzit de ei pana azi ,,,

si de placut .. nu prea imi plac... + ca au un aer de manele desi este mai instrumental si mai apare si o chitara si cate ceva aduce a manea---

Link to comment
Share on other sites

io de apreciat nu ii apreciez ca nu ii cunosc si nam auzit de ei pana azi ,,,

si de placut .. nu prea imi plac... + ca au un aer de manele desi este mai instrumental si mai apare si o chitara si cate ceva aduce a manea---

Tu chiar nu gandesti inainte sa scrii ceva pe forum ? Te rog sa nu te mai bagi in discutii cu subiecte despre care nu ai nici cele mai vagi idei. Considera-te avertizat.

 

@SKU, stiu exact ce vrei sa zici, toti [in limite rezonabile] am fost pe acolo, doar ca unora le e frica sa isi aduca aminte sau sa recunoasca.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.