www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand Chitara Les Paul Cu Doze Seymour Duncan Jb +jazz


George
 Share

Recommended Posts

Vand chitara Jack&Danny forma Les Paul. Este cumparata din magazinul Music-Store Köln personal. Am ales-o pe cea mai bine finisata dintre cele care nu falsau si nu aveau alte defecte. Mai tarziu m-am interesat si am aflat ca e modelul YC-LC3, corp din alder cu multi-binding. Poze cu ea inca nu am, o sa fac foarte curand, imediat ce fac rost de camera. Chitara este impecabila, arata exact ca in poza asta pe care am gasit-o pe net, fara case binenteles.

 

 

 

Dozele originale sunt acum pe la Felix, iar pe chitara am pus un set Seymour Duncan SH4 JB in bridge si SH2 Jazz in neck. Ele sunt tot "gold" (gold covers) si se potrivesc cu restul hardware-ului. Cheile sunt de calitate. In momentul asta chitara suna fenomenal, nici nu vreau s-o dau dar am nevoie de bani ca sa achit alta chitara :)

 

Pretul este de 14 milioane rol. Nu negociez ptr ca am deja client in februarie ptr 13 500 000. Dar am nevoie de bani cat mai repede....

 

Contact la tel 0721337738 , george_marin_2005 la Yahoo! sau magnolialounge la AOL/.Mac (AV)

 

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Cat a diferenta, 1000 E ?

 

Cam asa, esti p-aproape :)

Da' io tot zic ca merita ... daca ai banii aia si vrei sa-i prapadesti :) , poti sa-ti iei o scula care, in principiu, poti s-o lasi mostenire

Oricum, bafta (si io am vandut toate sculele ca sa-mi pot plati ESP-ul ala care tot intarzie, 'tu-le muma-n coor)

Marfa Schecter-u'

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.