www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Duel 21 - Votare Si Comentarii


cearny
 Share

Duel 21 - Votare si comentarii  

45 members have voted

  1. 1. Votati interpretarea favorita

    • ciuci
      1
    • dalv
      2
    • jacksonman
      10
    • hututui
      1
    • Marius
      0
    • un om
      12
    • Mr.Fritz
      1
    • Victor
      1
    • Gix
      2
    • baumwolle
      1
    • mario d
      8
    • ilun
      1
    • lukeblue
      5


Recommended Posts

Comentariile lui Baumwolle mi s-au parut mereu foarte bune si pertinente. Asta inseamna ca experienta lui de "ascultator" nu e de neglijat. Parerea mea... Hai noroc.

 

mare dreptate ai!!! dar vad ca se omite aspectul asta.nu tre' sa ai 3 coaie ca sa comentezi piese mai bune decat ale tale.iti trebuie doar o ureche buna si multa sinceritate...

Link to comment
Share on other sites

mare dreptate ai!!! dar vad ca se omite aspectul asta.nu tre' sa ai 3 coaie ca sa comentezi piese mai bune decat ale tale.iti trebuie doar o ureche buna si multa sinceritate...

 

vax sinceritate. dupa parerea mea sincera, baumwolle comenteaza complet "in punga", da asta nu inseamna ca eu tre sa si spun asta doar in virtutea sinceritatii ( :) acuma zic totusi ca m-o luat valul :):(:) ). ii vorba de oleaca de decenta care ar putea face duelul asta ceva mult mai serios si mai motivant si fara de care - cum mai observa careva - totul de invarte in cerc. vicios, evident. eu nu zic ca ii rau ca baumwolle comenteaza. chiar din contra. foarte frumos. sau felixanu' sau mai stiu eu care. da la sfarsitul zilei tot comentariul lui michel e asteptat de toata lumea. pt ca acolo ii, pe langa critica obiectiva, multa decenta. nu chestii gen locu 1, locu 2,... locu 13. daca ma intelegeti pe undeva.

Link to comment
Share on other sites

postez pt ca un om este un prieten bun de-al meu si nu vreau sa paraseasca forumul.. pt ca posteaza aici din pasiune.. nu pt "duel"

am citit pana postul nr 30(jacksonman.. un alt preten bun) si m-am plictisit...sustin ideea lui stradivarius.

decat sa va laudati unul pe altul la cat de buni sunteti.. mai bine repetati frate.... unii au sute de posturi aici... imi dau seama cat de mult le place chitara daca stau sa comenteze pe net..

asea.. cu privire la duelul asta.. ce sa mai.. mario v-a pus la respect pe toti.. apoi gix mi-a placut, lukeblue un om,jackson.

 

 

btw.. ar trebui desemnati useri.. care sa isi capete dreptul de a vota..nu e suficienta conditia cu 5 posturi.. ar trebui fiecare sa demonstreze ca poate aprecia ce se posteaza.sa dea o proba fiecare sa vedem care merita sa voteze.ce ziceti?

v-am pupat.pa.ne vedem in finala

Link to comment
Share on other sites

Guest hututui

eu cred ca ma prind cam care e faza cu duelul. castigatori suntem cu totii, prin faptul ca avem ca totii de invatat unii de la altii. trebuie sa ne bucuram de faptul ca avem si noi, pasionatii de chitara, un forum al nostru, pe care sa schimbam pareri, fapt care dupa parerea mea poate doar sa ne ajute.

trebuie sa observam faptul ca avem la dispozitie un negativ care poate fi abordat in enshpe mii de feluri, mai melodioase, mai putin melodioase, mai "virtuosae" sau mai moi, totul este sa ne bucuram ca avem pasiunea asta pentru chitara (cea mai FRUMOASA DIN LUME DUPA PAREREA UNORA :) ) si sa renuntam la orgolii fara rost. nu suntem critici muzicali, ci ne exprimam niste pareri pur personale si trebuie sa luam acest lucru ca atare.

 

chitara trebuie sa fie o bucurie, nu o sursa de amaraciune si m-as bucura sa nu mai vad dispute inutile pe un forum pentru pasionati de chitara (si muzica), pentru ca in caz contrar o sa ma retrag.

cu stima,

al dvs

hututui 29.01.2006

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.