www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cum Sa Faci Chestii Necurate La Un Strat


Razvan S.
 Share

Recommended Posts

Guest ALTERNATOR

vad ca altii sunt mai vicleni ca mine :) de-abia ce m-am apucat in seara asta si zic eu ca iese bine :) doza de bridge loveste foarte putin undeva sub capatul grifului asa ca urmeaza o mica runda cu o bormasina si un cap din ala abraziv :) ce sa fac...nevoia obliga..

probabil maine o sa termin si o sa pun si doza de bridge :D pentru cei ce se intreaba chitara e din setul de la plus :D deci de aia experimentez pe ea :D

post-9731-1234896748_thumb.jpg

Edited by ALTERNATOR
Link to comment
Share on other sites

Guest ALTERNATOR

gata chitara dar nu suna nici una din doze :) sa fi luat teapa cu dozele?sau poate nu le-am montat corect?le-am montat exact cum erau cele din fabrica, pe instalatia originala. Doza originala de midle merge...dar nici una din cele noi:((ce poate sa aiba?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Bun, oameni buni, postati, daca ati facut ceva modificari, cat de bune cat de rele , la straturi, la gibsoane, la ce aveti voi, puteti sa le postati aici :). Poate dati idei unor oameni sau ei voua . Orice, un scallop, un sticker, un paintjob, un proiect...Anything :)

 

Nu stiu daca am pus, dar si niste poze cu scallopul terminat la chitara rosie(e de mult deja):

 

DSCF8449.JPGDSCF8452.JPGDSCF8451.JPG

 

S-ar putea face sticky, si redenumi topicul, modificari mici/mari la chitarele noastre sau asa ceva :)

Link to comment
Share on other sites

Si daca schimb o doza de alta culoare tot personalizare se va numi? :)

Bun, oameni buni, postati, daca ati facut ceva modificari, cat de bune cat de rele , la straturi, la gibsoane, la ce aveti voi, puteti sa le postati aici :) . Poate dati idei unor oameni sau ei voua . Orice, un scallop, un sticker, un paintjob, un proiect...Anything :)

 

Nu stiu daca am pus, dar si niste poze cu scallopul terminat la chitara rosie(e de mult deja):

 

post-2645-1249513093_thumb.jpgpost-2645-1249513139_thumb.jpgpost-2645-1249513182_thumb.jpg

 

S-ar putea face sticky, si redenumi topicul, modificari mici/mari la chitarele noastre sau asa ceva :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.