www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Sondaj De Opinie - Inspectez Piata


Guest cristi_stefanescu
 Share

Recommended Posts

Guest cristi_stefanescu

Simplu si la obiect; ma gandesc sa fac o afacere in Bucuresti si ca sa nu arunc banii pe fereastra cred ca e foarte important sa stiu parerile voastre.

Vreau sa cumpar un set de tobe profesional (Tama Starcalssic sau Pearl Reference) cu pedala dubla (DW sau Ironcobra) cu set de cinele (Zildjian A Custom sau Sabian AAX), 2-3 premiere foarte bune, microfoane serioase, case-uri si fete de mai multe tipuri, pe care sa le inchiriez la cantari si la studiouri.

Cred ca ceea ce vreau sa fac se poate adresa cel mai bine sferei pop, pop-rock si rock asa ca ma voi orienta probabil spre un sunet cald, nu cu foarte mult atac, dar cu suficient low-end.

Ajutati-ma cu un sfat! Ce parere aveti? Ati fi dispusi sa aveti in trupa un sunet bun atat la o cantare live cat si la o sesiune de inregistrari? Daca da, cam cat ati fi dispusi sa platiti pentru asta?

 

Va multumesc pentru rabdare si atentie.

 

cristi_stefanescu31@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

Crede-ma ca o sa iti amortizezi cheltuiala foarte greu.Daca ai investi intr-un backline complet atunci ai reusi intr-adevar sa faci o afacere.In general se cauta oameni care pun la dispozitie absolut tot.Doar cu tobe (oricat de bune ar fi ele) crede-ma ca o sa mori de foame.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.