www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Anunturile publicitare


Guest Raskolnikov
 Share

Vrei ca posturile de la "Mica Publicitate" sa apara la view new posts?  

53 members have voted

  1. 1. ....

    • DA
      37
    • NU
      16


Recommended Posts

:) ^ aici deasupra veti descoperi maturitate in gandire ^ :)

 

Situatia va ramane cam asa, cum e acum. Momentan nu putem integra mai 'cu cap' sectiunea de publicitate.

 

 

"view new ads" ar fi o solutie..link pe prima pagina e cam inutil.

cel mai bine ar fi sa tineti cont de rezultatul poll-ului (fie si partial pt ca nu au votat decat 40 din 1800 de useri) si daca cumva rezultatul votului o sa se schimbe (desi nu cred) vedeti atunci ce si cum..

 

pana una alta mi se pare mult mai normal ca la "view new posts" sa imi apara anunturile de la mica publicitate unde se vad chestii legate de muzica in cea mai mare parte, decat discutiile de la cafenea si mai reclama la diverse sortimente de alcool din desert :)

Link to comment
Share on other sites

O puteti integra. Sa fie ca si pina acum. Pina la urma care era problema? Eu folosesc acest forum exclusiv cu "view new posts" De ce trebuie sa accesez 2 chestii diferite pt a vedea toate posturile noi? Ma intereseaza si cele publicitare.

Rezultatul poll-ului, atunci cind veti decide sa il inchideti, tb sa fie revenirea la cum a fost inainte. Cum e acum nu e in nici un caz o solutie.

Link to comment
Share on other sites

Guest Mircea19

eu am votat... contra vizualizarii la new posts a anunturilor publicitare...

 

pt ca de multe ori pierdeam discutii interesante din cauza anunturilor publicitare... cine e interesat de aceasta parte a forumului poate linistit sa acceseze mica publicitate... :) pe mine de exemplu ma intereseaza ce mai apare de vanzare ... cum evolueaza preturile ..etc... dar este un forum de chitaristi nu de negustori :) ..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.