www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cumpar / caut preturi informative pentru clapa si mixer


Guest Flopetz
 Share

Recommended Posts

Guest Flopetz

am un prieten care vrea neaparat sa isi cumpere roland exr 7s noua ! ati putea sa imi spuneti cam ce pret are? si daca aveti de vanzare anunta ti ma va rog ... ... si mixer yamaha mg 10/2 medium sa imi spuneti un pret sau ceva ... daca aveti sa vindeti va multumesc mult

Link to comment
Share on other sites

Guest Flopetz

felix e adevarat e al doilea user pt ca pe celalalt m'am hotarat sa nu'l mai folosesc din anumite motive si vreau sa ramana asta... daca se paote sa se suspende celalat suspenda l oricum scuze nu am avut intentii ... negative ..:) mersi

Link to comment
Share on other sites

Guest Flopetz

hai mai :) am schimbat doar un user si am si spus o ... altii aveau 3 4 si vorbea cu ele ... ..:) si plus ca de aceea vreau sa ramana acesta deoarece flo sunt mai multi.... si in schimb amicii imi spun asa Flopetz ... si Flopetz nici nu mai e nimei deci nah .... infine nu mai conteaza oricum mersi pt acceptare

Link to comment
Share on other sites

hai mai :) am schimbat doar un user si am si spus o ... altii aveau 3 4 si vorbea cu ele ... ..:) si plus ca de aceea vreau sa ramana acesta deoarece flo sunt mai multi.... si in schimb amicii imi spun asa Flopetz ... si Flopetz nici nu mai e nimei deci nah .... infine nu mai conteaza oricum mersi pt acceptare

 

ntz ntz ntz.. agramaticalitatile astea... cum zicea costy yonyta ntz ntz ntz :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Flopetz

ajuta'ti'ma va rog un amic e disperat vrea neaparat sa isi cumpere clapa in max 2 luni

si ... tot ma bate la cap sa ii scriu pe rgc... sa imi spuneti unde in tara se gaseste tipul acela ... in oradea este .... de aici suntem si noi dat cred ca s'ar gasi si mai ieftina de aceea apelez aici la rgc

Link to comment
Share on other sites

Guest Flopetz

adevarat iti dau dreptate dar nah graba strica treaba ... uite sincer nu m'am gandit la asta acum asta e ... cu celalalt eram si eu membru :) ... in fine nu mai conteaza acum

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.