www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Unde In Romania?


old_progressive
 Share

Recommended Posts

Unde se pot gasi tot felul de suruburi pt floyd-uri sau menghine sau................. :-??

Momentan am nevoie pentru un les paul (ma rog, copie) de un pickguard, pickframe si indicatorul(inel sau nu stiu cum sa ii spun)de la switch-ul de doze....... :)

Aaaaa........am nevoie si de un switch de doze.

What to do?

Mersi

Link to comment
Share on other sites

Unde se pot gasi tot felul de suruburi pt floyd-uri sau menghine sau................. :-??

Momentan am nevoie pentru un les paul (ma rog, copie) de un pickguard, pickframe si indicatorul(inel sau nu stiu cum sa ii spun)de la switch-ul de doze....... :)

Aaaaa........am nevoie si de un switch de doze.

What to do?

Mersi

 

La Cluj ar trebui sa fie magazin de muzicale unde sa poti comanda daca nu au in magazin.Intreba pe cei care sunt din Cluj.

In Timisoara sunt mai multe magazine de electronice si de instrumente .

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Hmmmmmmmmmm.......................... Dupa cautari de cateva saptmani............... cum sa zic...? La naiba cu Romania sau Cluj Napoca? De fapt de ce ma mai mir? Nimeni nu mai e interesat de altceva decat sa isi ia "ibanezul negru cu floyd":| Si in fond...de ce sa aduca 'nea patronu piesele astea...ca sa ma duc eu si cu inca unu-doi sa ne facem poftele odata la 2 luni...?

Daca mai aveti sugestii sau sunteti de acord cu mine, let me know. Mersi

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.