www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Un Nou Razboi


apocalipsa
 Share

Recommended Posts

Guest wolverine
Eu va sfatuiesc sa va inarmati cu popcorn si sa urmariti spectacolul. Poate de data asta e mai interesant, ca dupa 9/11 am fost dezamagit.

 

Tare as vrea sa te inseli, pentru ca distanta inte unul din orasele bombardate de rusi si Constanta e mai mica decat distanta dintre Constanta si Timisoara, si daca se implica si UE si NATO, am cam puso, k tre sa ne si aparam granita. :)

Link to comment
Share on other sites

parerea mea personala si paranoica e ca pe rusi ii mananca in fund rau de tot de vreo 100 de ani incoace! stia Napoleon ceva... din pacate nici US nu e prea departe, in goana de oil calca tari si omoara oameni pe care tot ei i-au instigat. totusi intre fervoarea USA si cea ruseasca, o aleg pe prima. ambele sunt de blamat. iar razboiul actual din Georgia e legat si de geostrategie dar si de conducta aia de ulei nerafinat...

Link to comment
Share on other sites

Guest Don MaXxX
Iar altii stau si posteaza pe forum. :) Ca idee, ce ar trebui sa facem (presupunand ca ne pasa)?

 

...sa ne dam cu fundul de pamant, 111oneone111!!!, ah, rusii, ce fac rusii, sa ne agitam, iar sa ne dam cu fundul de pamant, sa ne dam peste cap, chestii de astea. Oare unii oameni nu realizeaza ca n-au pur si simplu nici o putere decizionala? Ca nu poporul decide? Ca n-are niciun sens sa ne agitam si sa comentam pe forum cand TOTI dar TOTI stim doar suprafata, nu stim nimic, doar banuim, ne dam cu presupusul.

Multe "mi se pare", "cred", "banuiesc" pe thread-ul asta. Nu mai bine asteptati sa dea rusii cu bomba si o sa va dati seama singuri ca sa intamplat ceva naspa?

Normal ca trebuie sa-ti pese, dar de aici pana la a te agita pe forumuri, a scrie petitii, a semna petitii. Of, of...

Link to comment
Share on other sites

oaia mai desteapta atrage toate uile nu??? trebuia sa apara unu mai destept sa zica chestii de astea ca deh,e un forum de discutii ,gen Metabog !!! deah,nu ma bagati in seama;)) is dupa o seara de betie si nah....... in fine...... stim ca nimeni nu ne citeste articolul,dar sunt unii care mai afla ceva,eu sincer am aflat ceva,de bomba aia Tzar,so........dc sa nu vb sa vedem ce idee are fiecare din noi???mda naspa...........

Edited by Amon
Link to comment
Share on other sites

Guest ExTrode
rusi tampiti !!!

well well... daca sustii asta cu putere iesi in strada si sustine-ti opinia.

nu ai nici cea mai mica idee ce se intampla intre rusia si georgia.. si osetia.. asa ca mai bine taci

 

m-am umezit citind ce filozofarenii ati scris pe aici :)  btw, au facut petitie si pentru asta : www.stoprussia.org :)

sunt iexperti ce naiba :)

Link to comment
Share on other sites

Guest wolverine
Fratilor sariti cu petitia. De la asta incep toate. Nu poti sti cum Putin sta in tribuna in China acum cu laptopul in mana si se uita pe petitii.ro. Poate poate avem noroc si-l emotionam.

 

:):):) sunt contra rusilor, dar tocmai pe petitii.ro imi si imaginam ca sta nenea Putin acum :D

Link to comment
Share on other sites

din pacate e usor sa masezi flegma in loc sa mai aduci ceva informatii utile. ba baieti ofticati nu avem ba nevoie de voi in discutiile noastre publice. hai poate ma reporteaza iar cineva de bine!

 

STai calm.......... !!

 

 

deci cum ziceam........trebuie neaparat sa vb chestii pe care sa ii multumeasca pe toti..........oricum.........Rusia Suck's !!! oukey? ai ceva impotriva?

Link to comment
Share on other sites

Guest pasarel

tocmai d-aia e publica discutia, se presupune ca ai nevoie sau ca te intereseaza parerile a mai multor persoane. nu vad nimic deplasat in ce s-a scris pana acum.

Link to comment
Share on other sites

eu zic ca a fost prea multa liniste. iraqu e pacificat, palestinienii omoara evrei doar odata la 2 3 luni, bin laden doarme, trebuia sa fac putin ceva.

 

 

de ce dreq sa dai cu bomba cand poti sa impingi un mil de dolari undeva si sa scoti 100 din el? numa rusii ar putea sa fac asa ceva, a stai nu...si americanii

Link to comment
Share on other sites

"din pacate e usor sa masezi flegma in loc sa mai aduci ceva informatii utile." Apocalipsa tu cam profiti de pozitia din fata PC-ului. Mai usor cu insultele. Ne mai amuzam putin pentru ca altceva n-avem ce face. Da ma doare pentru ca de la un conflict de asta s-ar putea implica si Europa si SUA, si oricum nici galbenii nu ar sta cu mainile in san, si putin putin se cam completeaza harta. Dar momentan vrei sa-mi plang in pumni?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.