www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Youtube Movie


Guest Hannibal_flo
 Share

Recommended Posts

Guest Hannibal_flo
Kitsch.

 

 

pai e usor sa dai verdictul, dar daca tot zici ca e kitsch zi si de ce.

Edited by Hannibal_flo
Link to comment
Share on other sites

De ce? Pentru ca inspira un aer amatoricesc de la un capat la altul, de incercare esuata.

Nu are nici o subtilitate, nici o compozitie, montaj sau atmosfera; toate sunt inlocuite cu efecte gratuite si un amalgam de clipuri pe care nu ai dreptul sa le folosesti.

Inteleg ca ai vrut sa faci un gest frumos si atat te-ai priceput, dar de ce ne-ar interesa pe noi? Putina autocritica goes a long way.

Link to comment
Share on other sites

Guest Hannibal_flo
De ce? Pentru ca inspira un aer amatoricesc de la un capat la altul, de incercare esuata.

Nu are nici o subtilitate, nici o compozitie, montaj sau atmosfera; toate sunt inlocuite cu efecte gratuite si un amalgam de clipuri pe care nu ai dreptul sa le folosesti.

Inteleg ca ai vrut sa faci un gest frumos si atat te-ai priceput, dar de ce ne-ar interesa pe noi? Putina autocritica goes a long way.

 

:)) da ai dreptate. chiar ma tem sa nu ma dea in judecata cei de la Green Day pt incalcarea drepturilor de autor... nu prea cred ca e cazul... Cel mai bine cred ca era sa nu pun poze cu ea, sa generalizez putin. si mersi pt critica. Daca ii spui unui om "ba esti prost" se va supara pe tine... daca ii si explici de ce crezi asta poate te va intelege si va incerca sa nu mai fie asa.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest pasarel

inteleg ce vrei sa zici dar tot cred ca pentru nivelu lui in arte vizuale e foarte bine. cum a mai zis cineva dar am uitat cine:

"pentru un chitarist, bat bine la tobe si pentru un tobosar, cant bine la chitara"

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.