www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Disney


Gifenrich
 Share

Recommended Posts

Ati observat ca unele materiale Disney au lucruri ascunse?

The Little Mermaid Penis http://www.anomalies-unlimited.com/Disney/Mermaid.html

 

The Lion King Sex in the Dust http://www.anomalies-unlimited.com/Disney/Lion.html

 

Mai multe.... http://www.anomalies-unlimited.com/Disney.html

 

Faza cu Mermaid chiar ma socat :)

Ce parere aveti,credeti ca sunt adevarate?

Edited by GiFenRich(gibson.fender.R)
Link to comment
Share on other sites

Guest Chiperion

Nu stiu ce ziceti voi, da' cineva are probleme MARI daca a stat sa ia toate minunile alea la bani marunti. In plus, alea doo exemple sunt ca la testu' ala psihologicesc cu pete de cerneala pe care-l mai dau si prin desene (Rorschach, pentru cunoscatori): lumea vede ce vrea. Din acest pedeve, nu stiu daca aia de la Disni sunt asa ai dreacu'. :)

Link to comment
Share on other sites

Se scrie singur sex pe cer...daca animatia era aleatorie era altceva...dar se formeaza mare si clar. Sa vedeti filmuletul pe youtube. Eu cred ca cei de la Disney sunt cei cu probleme. E adevarat ca lumea vede ce vrea dar aici e putin diferit, sunt chestii concrete. Mai era pe youtube tot de la disney podoaba uneia in 4 frame-uri...alea s-au desenat singure? :))

Link to comment
Share on other sites

Guest ain't-affraid-to-die

this is sick O_O si am vazut mica sirena cand eram mica de vro 50 de ori(nu glumesc) :)

Link to comment
Share on other sites

Guest EvilCat

Ma, daca nu era cineva sa ne bage in ochi chestiile astea nu cred ca le-ar fi observat cineva.De ce la le interzica sub 18 ani? :)) Daca io nu le-as fi observat, nu cred ca le-ar fi vazut nici aia mici.

Donno fiecare vede ce vrea :)

Link to comment
Share on other sites

Guest pasarel
Se scrie singur sex pe cer...

 

Ia fã un test, salveazã pozele ºi trimite la oameni, fãrã vreo explicație, vezi dacã e cineva care sã bage de seamã penisurile zburãtoare din mica sirenã sau mesajele obscene ºi subliminale de pe cer din lion king.

Link to comment
Share on other sites

Guest Chiperion

Aspectul ,,subliminal", daca vrei, scumpe colega, se refera tocmai la faptul ca treburile alea ar trebui sa treaca nedetectate de organele de simt. Cu toate astea, io, daca asta anume caut (si creatorul paginii asta doreste), vad coscogeamitea mataranga la palatu' ala, de pilda. E-ncurcata treaba

Link to comment
Share on other sites

Guest pasarel

Nu asta vreau sã zic, ci vreau sa zic ca daca nu ai ºti dinainte ce sã cauți, nu ai putea gãsi [sau cel puțin nu aºa uºor]. Îți dau un exemplu, dar probabil il ºtii deja: http://jeffmilner.com/backmasking.htm . Încearcã sa asculți melodiile ºi normal si pe rewind, vezi ca doar la vreo 2-3 poti descoperi un mesaj si toate restul par sunete fara noimã. Dar cu textul in fata, 'cheaturile' cum ar veni, esti iluminat brusc de aºa-zisul ințeles ascuns al piesei.

Edited by pasarel
Link to comment
Share on other sites

Guest pasarel

err, da, la recitirea mesajului tau vad ca asta vroiai sa zici si eu nu pricepeam. scuzele mele =)

Edited by pasarel
Link to comment
Share on other sites

Guest Chiperion

That's the spirit. :) Ma gandesc, a propos de exemplul tau, ca parca manipularea adevarata ar veni din alta parte, a propos de acuzatori (pagina aia, aia care zic ca ie' ce s-aude daca faci cutare chestie cu o piesa) versus acuzati, dar suntem liberi sa ne tragem propriile concluzii...

 

 

A propos de asta, am vazut ca, daca iau un DVD original de instalare pentru Windows Vista si fac in asa fel incat sa-l pun la rotire inversa, se aud tot soiul de sunete si de chemari satanice. Cu adevarat infiorator e faptul ca, daca il las sa se roteasca normal, am sanse mari sa instalez Windows Vista.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.