www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand chitara Larivee si procesor BOSS GT-3


Guest johny
 Share

Recommended Posts

vAND CHITARA Larivee,adusa din Canada pe comanda.Are o doza simpla si una dubla,menghina reglaje fine,floyd rose,22 de pozitii,ultimele 3 poz sunt escalopate.Pret.400 euro.

Procesor Boss Gt-3,stare foarte buna.Pret 300 euro..

Link to comment
Share on other sites

As putea sa iti fac rost de o viza spre Canada,poate te poate angaja lutierul care a facut chitara,cred ca au nevoie de oameni ca tine.

Link to comment
Share on other sites

Pe voi va intereseaza chitara,sau scrieti asa, ca nu aveti ce face pe acasa???Daca este vreunul serios care este intr-adevar interesat,am sa ii dau si alte amanunte despre chitara..daca nu asta este,numai raspund la nimeni..

Link to comment
Share on other sites

se vede clar din poza ca faza cu smilgheru e intentionata.. am vazut multe chitari cu finish de-asta facut expre ca sa para suprafata uzata ( era greu )

Edited by nothin
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

CINE OFERA PRETUL CEL MAI MARE PENTRU CHITARA BURNY LES PAUL RLC 65 S BL PANA MAINE 23.12 2005 ORA 17:00 A CASTIGAT LICITATIA

 

LICITATIA INCEPE DE LA PRETUL DE 400 EURO

 

BAFTA MULTA

Link to comment
Share on other sites

Sa va luam cu frumosu. Mai sus scrie asa :

 

"Regulament special "

 

si mai jos de asta e scris asa:

 

"Pe aceste forumuri nu sunt tolerate post-urile off-topic. Postati doar daca sunteti interesati de cumpararea produsului, nu ca sa va aflati in treaba!"

 

Chitara e meserie mai ales ca e o combinatie atat de rara (les paul cu floyd ). Succes la vanzare si incercati sa nu ii mai poluati omului threadul cu comentarii care pana la urma sunt inutile. Vedeti in "Desert' ca am mutat acolo niste comentarii....

Link to comment
Share on other sites

Daca este cineva interesat,accept si variante,schimburi,etcc!!!...

Ok,pana va hotarati..va urez:

UN AN NOU FERICIT SI PLIN DE IMPLINIRI!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.