www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Help!


Guest ragaiat
 Share

Recommended Posts

Guest ragaiat

Da' voi ce faceti fratilor, vreti sa stati degeaba?... daca se mai iveste unu' ca mine...il lasati sa zica ce vrea? nu va e lene?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest Baumwolle
Da' voi ce faceti fratilor, vreti sa stati degeaba?... daca se mai iveste unu' ca mine...il lasati sa zica ce vrea? nu va e lene?

 

Nu e vorba de lene din partea noastra, ci de faptul ca oricine s-ar chinui sa-i explice cuiva care nu intelege pierde pur si simplu timpul, de aceea e nevoie de un minim de bunavointa si documentare si din partea dumitale. :)

Edited by Baumwolle
Link to comment
Share on other sites

Guest ragaiat

Nu-i vorba ca nu inteleg, dar unii dintre voi se bat cap in cap in teorii...si io ce sa mai cred...? Incerc sa iau ce e mai rasarit de la fiestecare, de unde rezulta...asta

 

De ce pierdere de timp, cat timp inteleg si io un lucru ca lumea?...

 

Imi ia cam mult, ce-i drept, dar...asta e...nu v-a obligat nimeni sa raspundeti... Asum raspunderea pentru ce zic...recunosc ca dau in gropi...da' oricum, nu consider ca va pierdeti timpu'...

Link to comment
Share on other sites

Guest Baumwolle

Daca ai fi avut un minim de documentare (Wikipedia iti sta la dispozitie) ai fi descoperit singur raspunsul, dincolo de teoriile noastre.

Link to comment
Share on other sites

Guest ragaiat

Credeti-ma ca pe Wiki sunt numai generalitati si sunt toate in british...nu sunt chiar tamp, eu voiam doar sugestii, propuneri, idei, etc., nu critici...da' merci oricum...am invatat cate ceva

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.