www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Banner Mcmusic


Guest danimar
 Share

Recommended Posts

Guest costi iorga

Poate nu a mai vrut sa dea banul, who knows? Adevarul e, dupa parerea mea, ca nu e o mare pierdere... Calin s-a remercat aproape exclusiv prin agresivitate si comentarii de tot rahatul.

Link to comment
Share on other sites

Si in viata reala la fel :) am cumparat un Ibanez SA120 de MC si noa avea probleme cu o cheita, am fost sa ii intreb pe oameni daca aduc cheite ca voiam sa cumpar, nu voiam nimic pe gratis... si ziceai ca i-am intepat cu andreaua in cur... ma rog politica firmei, purtati-va frumos cu clientii pana vvindeti dupa aceea puteti sa ii si scuipati.

Link to comment
Share on other sites

Poate nu a mai vrut sa dea banul, who knows? Adevarul e, dupa parerea mea, ca nu e o mare pierdere... Calin s-a remercat aproape exclusiv prin agresivitate si comentarii de tot rahatul.

 

 

Si in viata reala la fel :) am cumparat un Ibanez SA120 de MC si noa avea probleme cu o cheita, am fost sa ii intreb pe oameni daca aduc cheite ca voiam sa cumpar, nu voiam nimic pe gratis... si ziceai ca i-am intepat cu andreaua in cur... ma rog politica firmei, purtati-va frumos cu clientii pana vvindeti dupa aceea puteti sa ii si scuipati.

 

costi iorga Corect, ma bucur ca esti dintre cei care au totusi indrazneala sa spuna asta pe fata.

 

 

Gabi : ce vrei tata, daca iti aduci instrument prin caraus esti necinstit ca incurajezi concurenta, daca iei de la ei, foarte bine, ca dai banul si restul mai vedem noi, ca doar vindem cartofi...

Link to comment
Share on other sites

Guest space
Poate nu a mai vrut sa dea banul, who knows? Adevarul e, dupa parerea mea, ca nu e o mare pierdere... Calin s-a remercat aproape exclusiv prin agresivitate si comentarii de tot rahatul.

 

+1, se pare domnii de la McMusic nici macar nu se obosesc sa raspunda la mailuri cand ii intrebi cate ceva despre produse...halal respect fata de potentialii clienti.

:)

Link to comment
Share on other sites

Guest space

Ei bine, eu le-am trimis 2 mailuri si n-am primit raspuns....si chiar vroiam sa cumpar ceva de la ei...oricum, ma bucur ca n-am facut-o.

Punct.

Link to comment
Share on other sites

+1, se pare domnii de la McMusic nici macar nu se obosesc sa raspunda la mailuri cand ii intrebi cate ceva despre produse...halal respect fata de potentialii clienti.

:)

 

In Constanta la capitolul asta stau bine. Am trimis 3 mailuri pana acum si la toate mi s-a raspuns in decurs de 1 zi. Serviciile pe net aici sunt bune mai rau e cand ii intalnesti fata-n fata. Depinde de starea-n care-i prinzi.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baumwolle

Consider ca nu este necesar, inca o data, schimbul de opinii pe tema M&C Musical. Mai sunt cateva topic-uri pe tema asta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.