www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Tobosar..vreti?


ival_chicken
 Share

Recommended Posts

maestre lasa si tu o modalitate de contact ...io unu am nevoie disperata si/sau urgenta si foarte serioasa de un tobosar pt trupa mia comerciala asa ...in aria rockului (holograf , Proconsul , bon jovi etc.) da un semn la mike_punkboy_jahjah daca te intereseaza ...si numai daca esti dispus sa tratezi muzica ca un JOB si nu ca un HOBBY. PEACE!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
Guest david alex

Da am avea nevoie de un tobosar experimentat :) dai add la david_aparu@yahoo.com....faza e ca suntem trupa de pusti... de 14-16 ani..... avem scule proprii si posibile concerte

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest NemesisMeremin
Cant de ceva timp ,am avut concerte, are nevoie cineva de tobosar care canta de la alternativ/indie la metal/hardcore anuntatima...daca e ceva serios :)

 

din ce oras esti? avem mare nevoie de tine.

daca mai e valabil anuntul da-mi un private msg.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest blood_mist

ce faci tapule ?? te-ai apucat iar de cautat/batut ?? am si eu nevoie de un tobar de metale brother...

 

www.myspace.com/negativecoreband

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Salutare. Trupa Electric Zebra (Bucuresti) cautam tobar. Stilul nostru este pop rock Suntem vechi si harsaiti, toti avem expperienta in domeniu. Tobele nu sunt obligatorii, avem instrumente la studio. Nu suntem trupa de coveruri, cantam repertoriul nostru. Pentru orice detalii ma poti contacta pe YM. "predalert_ro, sau PM. Merita sa inceercam s-ar putea sa sune bine.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.