www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

GREVA


Moisoiu
 Share

Recommended Posts

Guest DarkMan2004

in vacanta tu stai in casa si faci la matematica?

se plang degeaba ca noi stam in baruri si bem ca oricum facem asta in vacanta

 

de acum o sa ma imbat facand teme la mate ca sa nu mai zica nimeni nimic

nu fac matematica...fac muzica (chitara), si alte lucruri care imi mai trec prin cap...da' de obicei in vacanta de vara io nu prea stau pe-acasa :) ...de fapt mai deloc...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest DarkMan2004

minorii nau voie bauturi alcoolice...au voie in baruri...a se observa ca au la vanzare si altceva decat vin fiert si BR :)

am zis ca de obicei nu au voie in baruri...ma refeream la faptul ca nu au voie in anumite baruri...mergi tu cu mine intr-un bar si punem pariu ca pe mine ma lasa si tu ramai pe-afara? :)...nu de-alta da' io nu arat de 16 ani...

 

later edit: cica daca pana vinerea viitoare e greva, ingheata anu...

Edited by DarkMan2004
Link to comment
Share on other sites

Stai linistit... facultatea si asa merge inainte... noi deja recuperam... ne da mail profesorul de PLAS (programare in limbaj de asamblare) ca cica s-au reluat cursurile si ne roaga frumos sa recuperam individual orele pierdut de curs si laborator si citez "Cartea se poate gasi in cadrul facultatii" :)

Link to comment
Share on other sites

Guest DarkMan2004

vom vedea pana vinerea viitoare

pt moisoiu: am auzit de la un coleg de liceu care ar fi vazut la teleu :)...

pt elethan: marfa rau...sa te vad...nu prea e normal...daca tot au facut greva trebuia sa recupereze odata cu voi (elevii), nu sa recuperati voi in particular...da' intr-un fel e spre binele vostru...nu stiu ce sa zic acuma...tot e ceva aiurea...

Edited by DarkMan2004
Link to comment
Share on other sites

Guest littleP

sunt mici sanse sa inghete totusi :o deci mai bine bucurativa cat mai puteti ca poate ingheata

 

:):banana::):(:banana::)B):banana:

 

dak ingheata, mai ales ca-s intra a 8-a, dau petrecere!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Sansele sa se inghete sunt mici. Nu cred ca profesorilor le convine sa stea un an pe bara fara salariu (mari mic , cum e el).

Sunt tare sceptic in privinta inghetarii anului.

Aia de la guvern i-au invitat din nou la negocieri si am impresia ca au mai cedat ceva din cascaval.

 

PS:

inainte sa mai urlati ca au dat pe realitatea ca se ingheata anul asta doar pentru ca v-a trimis cineva un mesaj pe yahoo messenger verificiati!

linkuri utile:

www.realitatea.tv

www.hotnews.ro

 

mititei si responsabili :)

Edited by Cosu
Link to comment
Share on other sites

Guest DarkMan2004

mama e profa si a zis ca nu sunt sanse sa inghete anul

nu se stie...vom afla...pana la urma stii ce cred io?....ca o sa va ia din vacanta de vara...si o sa va ia destul de mult...de nu o sa mai aveti vacanta de vara B)...oricum...vedem pana vinerea viitoare ce se intampla...joi e 1 decembrie si e zi libera... :):):):( ...

Link to comment
Share on other sites

Tin sa declar cu regret, ca in aceasta zi fatidica de 28 noiembrie, multpretuita noastra greva din invatamant a trecut in nefiintsa... Dumnezeu s-o linisteasca

 

(sper sa nu-mi iau warn ca n-am postat unde trebuie :) )

Link to comment
Share on other sites

Guest Breezer

 

 

ganditi-va ca aveti mai mult timp pentru ghitara :)

Dude la partea asta gandim the same :( . am incercat sa profit din plin d timpu asta si cu toate ca se pare ca s-a cam terminat cu greva :) macar am facut ceva util. eu nustu cum s-a schimbat totu pt un amarat d 11, 83 (din care 0'3 d l Basescu :) ) si o vorba buna din partea lu sefu' d stat.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.