www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ce Card Este Acceptat De Paypal Ca Sa Fie Verified?


apocalipsa
 Share

Recommended Posts

Guest andrei009
Visa Electron de la Raiffeisen mi-a mers... Mastercard de la BRD nu mi-a mers. Amu, cine stie?

 

cred ca omu se referea strict la varianta de verified adik cum treci de la unverified la verified ca sa ai lift limit. am un amic caruia mastercard raiffeisen securizat 3d nu ia mers pt al face verified.

 

voi cum aveti? verified sau nu?

Link to comment
Share on other sites

Guest element

Eu am un visa electron de la bcr si mi-au trimis un cod de verificare care nu mergea (ala cu xxxxPAYPAL) iar acum mi-au blocat cardul pe motiv ca am introdus un cod gresit. Cam sux de sux paypal asta...

Edited by element
Link to comment
Share on other sites

Guest element

Deja le-am trimis de cateva zile un mesaj cu plangere, am zis ca le dau ce harti vor ei, astept raspuns. Chestia e ca unii selleri de pe ebay nu vor sa aiba de-a face cu romanii decat prin paypal (pe aceasta cale sa multumim teparilor)...

 

ps:cardul normal ca e pe numele meu, doar nu e pe numele bunicii

Edited by element
Link to comment
Share on other sites

Deja le-am trimis de cateva zile un mesaj cu plangere, am zis ca le dau ce harti vor ei, astept raspuns. Chestia e ca unii selleri de pe ebay nu vor sa aiba de-a face cu romanii decat prin paypal (pe aceasta cale sa multumim teparilor)...

 

ps:cardul normal ca e pe numele meu, doar nu e pe numele bunicii

stai,ca inca n-ai avut surpriza sa-ti zica"nu vind la romani decat daca au adresa de Pay Pal verificata in US"

Link to comment
Share on other sites

stai,ca inca n-ai avut surpriza sa-ti zica"nu vind la romani decat daca au adresa de Pay Pal verificata in US"

Sau "nu vand la romani". Atat. Eu am patit-o de 3-4 ori in vara pe ebay cand ma chinuiam sa-mi gasesc un Squier sau Fender Katana.

Ma rog, ca sa devin si eu on topic, visa electron de la BRD nu merge.

Link to comment
Share on other sites

Mastercard in euro de la OTP merge,Mastercard in RON tot de la OTP NU merge,iar,culmea,cardul meu de firma,Visa Bussiness International,de pe care scot bani si cand n-am in cont,NU merge

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.