www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Help Pliz


Guest grind
 Share

Recommended Posts

Guest grind

acum 2 sapt mai exact PE 14 MARTIE, mi s-a furat chitara de la sala si tot incerc sa vad daca apare la vanzare daca stie cineva unde as putea sa "raportez' furtul

chitara e Ibanez gsa 60 cu o doza seyomur duncan invader si corzi GHS Zack Wilde sign.

daca cine va o vede la vanzare help orice un pm mail la grindcore_1@yahoo.com sau scuby_brasil@yahoo.com sau un mesaj pe 0721685885

 

am uitat sa precizez chitara avea niste stickere cu ibanez pe ea si pe spate unul cu globe (desi nu cred ca mai sunt)

MULTUMESC ANTICIPAT!!! :):):)

 

o sa incerc sa caut pozele cu ea

Link to comment
Share on other sites

Guest grind

am mai specificat chitara era neagra cu stickere ibanez pe ea oriqm va multumesc mult pt ajutor si tot caut pozele disperat

 

sala e la rares in pantelimon

noi repetam samabata si duminica si de obicei ne lasam sculele acolo sa nu ne caram cu ele de pe o zi pe alta ..iar duminica dupa ce repetam plecam toti cu chitarile acasa

probabail ca o trupa care nu venea des acolo la sala a inceput sa "investigheze" pe acolo..plm faza e ca asta nu a furat sa fure ceva smecher ca rares avea chitari langa a mea de 3000 euo si plus si a mea mai era si in husa

 

multumesc mut pt ajutor si sper sa ma ajutati sa o gasgesc :):):D:)

Link to comment
Share on other sites

Guest grind

ms junk yard am gasit-o pe okazii acum sper sa cada prostu si sa dea domnu sa reusesc sa ma intalnesc cu el pt o asa zisa vanzare-cumparare am castigat si licitatia:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest SyNerZ

nasol pt tine omule...sper k s-a rezolvat...noi tot acolo repetam...o sa fiu mai grijuliu pe viitor....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest DoomShadow

Poate reuseste si fara serie ... zicea ca avea stikere si chestii ... daca esti sigur ca e a ta mai ia vre-o 2 cu tine cotonogeste-l pe nenorocit :)

Link to comment
Share on other sites

Guest grind

am luat-o inapoi l-am batut de s-a ***** pe el si l-am dezbracat asi in ###### goala si l-am lasat acolo:)) merita...daca l-as mai prinde odata tot l-as bate>:) pana ma plictisesc

 

bine ca am recuperat-o ca acum vreau sa o vand:D

Link to comment
Share on other sites

am luat-o inapoi l-am batut de s-a ***** pe el si l-am dezbracat asi in ###### goala si l-am lasat acolo:)) merita...daca l-as mai prinde odata tot l-as bate>:) pana ma plictisesc

 

bine ca am recuperat-o ca acum vreau sa o vand:D

 

E pe bune, sau.....?

Bine ca ai gasit-o. Era chiar el hotu', sau n-a mai apucat sa vorbeasca, n-a mai avut limba-n gura? :)

Link to comment
Share on other sites

Se pare cã Europa mai are de aºteptat.

 

... l-am batut de s-a ***** pe el si l-am dezbracat si in ###### goala...

... daca l-as mai prinde odata tot l-as bate...

... merita batut la ore fixe...

... mai ia vre-o 2 cu tine cotonogeste-l pe nenorocit...

... mi s-a furat chitara de la sala...

Edited by mirceab
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.