www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

alte forumuri


prowler
 Share

Recommended Posts

nu stiu altii cum sunt, da' io sunt cam dependent de forumuri. puneti si voi aici la ce forumuri mai participati in afara de asta. iata lista mea (si astea-s cele pe care le vizitez zilnic :))

 

AGS Forums - Adventure Game Studio, un program in care mai bajbai cand nu's ocupat cu chemari muzicale sau altele. Nu's la fel de activ pe asta, il verific de 2 ori pe saptamana in ultima vreme

 

Andy Sneap - Forumul lui Andy Sneap, unul dintre (daca nu The) cei mai tari produceri de metal modern, o comunitate foarte misto (printre care si James Murphy :)) de la care am invatat o gramada despre recording, mixing, mastering, etc

 

Unofficial Opeth Forum - cel mai bun raport amuzament/informatie/opeth \m/

 

Metalfan - stiti si voi ce-i aia, nu? :)

 

Official Opeth Forum - forumul oficial, cam naspa de cand cu noul album si afluxul de newbies... totusi mai apare cate ceva interesant uneori, plus ca la un moment dat posta si Mikael aici...

 

N-am mai pus forumu megadeth, si inca unele pe care intru doar cand caut ceva sau ma plictisesc ingrozitor.

In total, cu rgc, sunt 6...voi cum stati?

Link to comment
Share on other sites

in afara de rgc, ce vizitez eu zilnic:

proMusic discutii despre muzica, trupe, concerte, pe mine ma distreaza

xbass forumul celor au degete prea groase pt a canta la chitara :) il stiti cu totii probabil

mai intram intr-o vreme pe beatmort o adunatura de oameni fara viata care umplu cate 10 pagini pe zi cu aberatii

si altul pe care intru cand imi amintesc de el, forumul trupei seven. Imi placeau intr-o vreme si oricum pe langa discutii despre trupa se vorbeste despre muzica, concerte albume, ca pe orice forum alt :)

 

or mai fi ceva dar nu merita pomenite

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.