www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Sugestie


Guest Baumwolle
 Share

Recommended Posts

Guest Johnny I

vechimea la chitara io zic ca este subiectiva, adik io unul chiar dak am chitara si o folosesc de doi ani, simt ca m-am apucat de abia acum cateva luni cand am inceput sa studiez serios

Link to comment
Share on other sites

Guest p_aciulea

si aia e relativa, ca io spre exemplu am avut perioade in care nu cantam sau cantam un timp nesemnificativ, pt ca faceam altele. deci dupa teoria ta ar trebui sa stau sa ma gandesc cat timp am cantat evenctiv si cat am stat pe bara :) nu prea merge, au trecut ceva ani.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Guest Sylviu

kestia asta mi se pare un fel de "hai sa ma dau mare k eu cand de 10 ani => sunt mare meseriash.."

 

pot fii si oameni care canta de 2 ani si isi pun vechime de 6 ani pt a impresiona sau ceva.. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest p_aciulea

sau pot avea 10 ani de cand s-au apucat de chitara, insa nu au evoluat deloc, ceea ce iar e nesemnificativ

Link to comment
Share on other sites

Guest lautaru'

Am o propunere:in profil, la nume, trupa, scule etc. sa existe un camp "Vechime la chitara".Ce parere aveti?

parerea mea e ca pina la urama e relativa treaba, dar oricum asa de pura statistica cred ca poate prinde.

 

ce sa spun eu cint din clasa a 7-a, la nunti am plecat la 20 de ani si de atunci cint intruna. Tinind cont ca acum am 37 de ani (peste 3 zile, sic !) facind un calcul simplu se poate spune ca(cint) de vreo 23 de ani ! DOAMNE......shit ! si inca mai pot... o shit!

 

Dupa 23 de ani ar trebui sa fiu JUPINUL la multi de aici dar nu este asa. Stiu, sint convins ca sint multi, foarte multi care dupa doar 2 ani de studiu -AM ZIS BINE: DE STUDIU- pot mai mult decit unul cu ca mine, cu asa vechime....

 

Ca esti junior sau senior sau jupin senior, in functie de vechimea in munca nu cred ca este destul de relevant atita timp cit TE POATE INGROPA IN CHITARA UNUL CARE A STUDIAT 2 ANI DE ZILE...

 

:) sa nu ma injurati, asta e parerea mea.

 

ps - si inca ceva: a fi modes e o mare calitate

Edited by lautaru'
Link to comment
Share on other sites

Guest lautaru'

tot respectul pentru tine,adrian! daca primeam atatea injuraturi cate ai primit tu pe forumul asta,eram dus de mult! tu insa continui sa te implici si sa dai sfaturi utile.good for you!

 

multumesc de aprecieri,

 

nu "moare" caii cind "vrea" cainii....

:)

Link to comment
Share on other sites

Guest miriapod

ca sa nu mai fac alt topic..i'll post here, ca tot se numeste "sugestie"

pentru butonul de view new posts n-ati putea introduce optiunea aia cu ..odata ce ai citit topicul respectiv sa-l scoata din lista de new/unread? ar fi un pic mai comod...

Link to comment
Share on other sites

Guest miriapod

pentru asta ar trebui un camp special in control panel probabil. se poate? se poate.

desi nu stiu cat de folositor e, mi-e greu sa-mi inchipui ca cineva chiar ar bifa persoana II plural.

Link to comment
Share on other sites

alta sugestie: la profilul fiecaruia - ala vizbil sub avatar - sa fie o rubrica unde sa scrie:

 

- II plural

- II singular

- friendly

 

...nu de alta, da' sa stim cum sa ne adresam celor mai pretentzioshi :)

III anarhist...

 

dace cum sta treaba???...sa bagam acolo ce vechime avem in chitara??...ha ha...ce prostieee...shi din cand in cand tre' sa modificam...ca deh...devenim tot mai buni...shi tot mai tari chitaristi...

ba bumby...tu ce ai pune la o asa rubrica??....3 luni de chitara??...:) :)...

Link to comment
Share on other sites

Stimabililor eu zic sa va abtineti de la postat aiurea aici.

Daca aveti probleme unul cu altul rezolvati-le OFFBOARD (S-au inventat mai multe mijloace de comunicare intre 2 persoane, de la PM-uri pana la mesaje pe yahoo si emailuri. Nu intereseaza pe nimeni disputa voastra. )

Multumesc.

 

Raspuns pentru malex:

 

iti inteleg enervarea foarte bine si intr-un fel o sustin si eu insa stii la fel de bine ca mine ca nu vom face un astfel de camp.

 

Raspuns pentru cei ce vor campul vechime in chitara:

 

Dupa cum au spus-o altii mai sus, treaba asta este foarte relativa si in afara de o tinichea agatata de avatarul vostru alta utilitate nu are.

 

Subiect inchis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.