www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Gogule Se Pare Ca Tu Nu Ai Inteles!


Guest Ender_Eugen
 Share

Recommended Posts

Guest Ender_Eugen

postul meu este LA SUBIECT! discutia era despre "sonata lunii"! nu inteleg ce nu am inteles. am postat o parere a mea, nu contradictorie cu cea a lui aldea, nu ca il simpatizez si este muza mea, ci tocmai ca sunt de acord cu el in ceea ce priveste "sonata lunii" acum te intreb ceva... de ce Doamne iarta-ma mi-ai dat un warn? eu nu am intrebat retoric si nici nu am pus paie pe foc... vad ca tu pui paie pe foc. vrei sa scapi de mine pe forum? nu ai cum! ha... acum tot la subiect.........

incercam sa schimb subiectul si alura de scandal a postului, printr-o impresie generala despre "sonata lunii" (si proprie). ce paie pe foc am pus?

ce am mai facut acuma de va luati de mine? nici offtopic nu am fist, nici nu am injurat, nici nu am facut aluzii... de fapt nu am facut nimic!!!!!!

 

vad ca incet incet incepeti sa faceti singuri vant, involuntar sau mai rau... voluntar, muzicienilor de pe forum (rares, aldea si in curand si eu, desi va este cu mare minune sa recunoasteti ca sunt muzician, ESTE ADEVARAT!!!! a zis-o perlman, visan, cezar, vengerov, tomescu, croitoru, bilciulescu, ratiu, iftinchi, dobrescu, bura, marin alexandru, totan, avakian, raducanu, si multi altii). dar asta este... unii pot si altii dau cu mouse-ul...

probabil esti si tu in stare sa scrii ce am scris eu la teorie sau sa postezi ce am postat eu la galeria mea de muzica!!!!!!?

 

te las pe tine Maestre sa imi luminezi calea spre cunostinta si adevar muzical, cult si elevat!

 

totusi... de ce ai facut-o dragule? vreti sa imi faceti vant? spuneti si plec

Link to comment
Share on other sites

Acuma ma pregateam sa deschid un topic nou despre treaba asta.Daca cineva n-a inteles ce-a scris Ender acolo la topicul domnului Aldea, SA INTREBE PE CINEVA CARE STIE !!!!!!.Nu stiu de ce am senzatia ca trebuia gasit un tap ispasitor pentru scandalul creat,si fiindca Baumwolle n-a indraznit sa-mi dea mie warn,probabil fara sa se consulte in prealabil si cu alti moderatori,Ender,de data asta ,ABSOLUT nevinovat a fost taxat. Cu ocazia asta mi-am adus aminte de o vorba de aur a lui Tetrade: Sindicatul vacarilor este mare,si membrii sunt foarte uniti intre ei. :)

Asa ca warn n-am luat eu,nici fenderdrftstrt sau cum i-o zice,ci Ender,care se plimba pe-acolo :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baumwolle

Rares, nu e vorba de indrazneala aici. Sincer sa fiu, din partea mea ar fi primit warn atat Dan Aldea, cat si fender, dar am preferat sa nu dau la nici unul, tocmai pentru a evita astfel de discutii. Daca am sa consider vreodata ca meriti warn, am sa-ti dau, stai fara grija. :)

 

In ceea ce-l priveste Ender, la o prima vedere am considerat postul sau ca fiind ispititor catre continuarea discutiei neplacute dintre Aldea si fender. Dupa ce mi-a explicat prin pm intentiile sale, am inteles si am revocat warn-ul. Nu e vorba de nici un tap ispasitor, "vinovatii" sunt clari, in opinia mea.

 

Ender, "dragule", nu ai observat ca ti-am scos warn-ul? Trebuia sa faci tambalau? Ah, sa nu uit. Te rog s-o lasi mai moale cu limbajul de cartier, nu sunt "Gogule" cu tine. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Ender_Eugen

da dar vezi tu... tot nu ti-ai cerut scuze pentru greseala TA! nu ma astept si nici nu vreau asta.... dar un pm macar sau pe mess "bai imi pare rau, am inteles eu gresit"

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.