www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cititi Va Rog Conducerea !


Guest Bisqit
 Share

Recommended Posts

Eu imi bag **** in site`u vostru .. am pus 5 sau 6 cereri de tabulaturi si nam primit nici un raspuns .. se pare ca nimeni nu ii in stare sa faca un ***** de tab .. Multumesc pentru servicii.. La revedere

Link to comment
Share on other sites

Guest Baumwolle

Nu este vina conducerii daca user-ii nu contribuie cu tabulaturi. In momentul in care cineva posteaza o cerere, se presupune ca a epuizat toate variantele prezentate in Readme si ca intelege ca poate nimeni nu are ureche/skill/timp/chef sa scoata acordurile sau sa scrie o tabulatura pentru piesa respectiva. Conducerea pune doar serviciul la dispozitie, nu asigura rezultatele sale.

 

Limbajul pe care il folosesti nu te va duce nicareri. Din partea mea, esti liber sa cauti tabulaturi in alta parte. Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

...intelege ca poate nimeni nu are ureche/skill/timp/chef sa scoata acordurile sau sa scrie o tabulatura pentru piesa respectiva.
:) sau poate nimeni nu are chef sa-ti dea mura-n gura. si in plus, scopul rgc nu e sa fie colectie de tabulaturi.
.. se pare ca nimeni nu ii in stare sa faca un ***** de tab
daca-i asa un ***** de ce nu-l faci singur? :)

 

uf, ce uameni...

Edited by Faust
Link to comment
Share on other sites

Guest hetaira

poi eu zic sa facem niste listute cu site`uri de tab`uri, poate omul inca nu a aflat de existenta unor asemenea lucruri ... sa fim oameni, ce naiba? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baumwolle
Nu este vina conducerii daca user-ii nu contribuie cu tabulaturi. In momentul in care cineva posteaza o cerere, se presupune ca a epuizat toate variantele prezentate in Readme si ca intelege ca poate nimeni nu are ureche/skill/timp/chef sa scoata acordurile sau sa scrie o tabulatura pentru piesa respectiva. Conducerea pune doar serviciul la dispozitie, nu asigura rezultatele sale.

 

Limbajul pe care il folosesti nu te va duce nicareri. Din partea mea, esti liber sa cauti tabulaturi in alta parte. Multumesc!

 

 

Ia urmeaza dumitale link-ul din post-ul meu si spune-mi, ai fost atent? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.