www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Duel 75 - Votare Si Comentarii


Cosu
 Share

Duel 75 - Votare Si Comentarii  

41 members have voted

  1. 1. Duel 75 - Votare Si Comentarii

    • guitar_grl
      2
    • Dan Nicolici
      0
    • odiseus
      0
    • karpi
      2
    • Luca Bogdan
      0
    • bolly
      0
    • art vandalay
      16
    • fleschmmeister
      1
    • felixanu'
      0
    • fenderstrfat
      18
    • Malmsteen
      0
    • El Mano
      0
    • miRRor
      2


Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest odiseus
domnule ODISEUS,waw ce ID de intelectual,cu ce drept va permiteti sa ma faceti"prost"??tocmai depsre asta era vb in fraza mea!! DESPRE EDUCATIE DOMNULE ODISEUS CARE LA TINE LISPESTE CU DESAVARSIRE!!!!

IN CEEA CE PRIVESTE "cantarea romaniei"care ai executat-o foarte prost si cu o lipsa de creatie iesita din comun tin sa am parerea ca este PRAF! DE CLASELE I-IV! poate vrei sa sti concret ce este in neregula!?!

 

avea taxi o piesa care se intitula 2000- deci :EXECUTIE-ZERO

FRAZARE-ZEROO

IMPORVIZATIE-ZEROOO

 

atata tot!

data viitoare cand mai aid e gand sa faci pe cineva prost gandeste de 10 ori!DOMNULE ODISEUS!si ...apropos,intr-adevar am avut dreptate in fraza care te-a deranjat,E LIPSA DE EDUCATIE !FITI BA PROFI IN PRIMU RAND SI PE URMA VORBITI!!!!!!

 

Domnule Bullet, cu dreptul domn'le, cu dreptul... :)

In ceea ce priveste pseudo-limba romana pe care o vorbiti/scrieti banuiesc ca aveti o aversiune fata de oamenii care isi folosesc intelectul, sunteti fara clasa si muscati de unde ma doare mai putin: faptul ca nu am cercetat fenomenul muzical cu cartea in mana sau cu tabulatura pe monitor ma face cu atat mai mandru de mine, cant dupa ureche domn'le, sunt lautar si nu vreau mai mult din aceasta arie; in asta consta delectarea cu chitara in mana pentru mine.

Presupun ca "profi" inseamna profesionisti, profesori; atunci daca acesti "profi" vor fi singurii comentatori ai inregistrarilor, asa cum ati scris mai sus, nu va mai fi niciun motiv ca eu sa intervin deoarece comentariile vor fi la un nivel mult mai obiectiv, nu va mai exista aceasta lupta de a "omori capra vecinului", concret, de a discredita inregistrarea vizitatorului spunand ca e "dus cu pluta" etc

Daca citeati posturile mele de mai sus, asa cum v-am recomandat, nu mai era nevoie sa ocup 2 kb din forum cu explicatii inutile.

Link to comment
Share on other sites

eu ma refeream la cu totul altceva,nicidecum la posturile tale,aici toti se cearta dar din 20 cati isi pun inregistrarea maxim 2 3 sunt buni,si au dreptul sa comenteze.....in fine...cu chitara se canta dupa partituri,nu dupa tabulaturi asta una la mana,si ce vorbeai de aversiune fata de cei cu intelectul dezvoltat....(cu alte cuvinte iar ma faci prost).....intr-un mod mai mult sau mai putin direct,fratioare,nu sta nimeni aici cu dictionaru in fata....sau ma rog,in creier ca sa scoata fraze pompoase,OK?nu ai cercetat fenomenul muzical dar iti permiti sa jignesti,tu esti defapt un frustrat cre vrea sa para un om inteligentfacandu-i pe altii prosti!esti rpaf fratioare si cu asta am incheiat orice fel de discutie cu tine,nu ma pot ridica la nivelul tau intelectual!!!!..si apropo ma scuzati ca am omis sa pun o prepozitie in postu anterior....pe care tu bineinteles ca ai observatO

Link to comment
Share on other sites

Am votat prima piesa, nu era un exercitiu de virtuozitate, dar mi-a placut cum suna. Cred ca asta era important, nu?

Despre interpretare, sunt cativa foarte buni dintre cei ce au participat la "duel". Much respect, I must say...

 

 

 

Va rog, nu va mai certati, imi murdariti ecranul monitorului. :)

Link to comment
Share on other sites

Am votat prima piesa, nu era un exercitiu de virtuozitate, dar mi-a placut cum suna. Cred ca asta era important, nu?

Despre interpretare, sunt cativa foarte buni dintre cei ce au participat la "duel". Much respect, I must say...

 

Va rog, nu va mai certati, imi murdariti ecranul monitorului. :)

 

ei ai votat... tre sa ai 25 de posturi sa o poti face... momentan ai 20 :)

daca totusi ai facut-o zi-mi si mie cum :)

Link to comment
Share on other sites

ei ai votat... tre sa ai 25 de posturi sa o poti face... momentan ai 20 :)

daca totusi ai facut-o zi-mi si mie cum :)

 

 

"Total Votes: 40

You have already voted in this poll "

 

Nu stiu cum am facut, dar am votat sigur. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.