www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

am nevoie de un sfat


malex
 Share

Recommended Posts

Guest cri050871

Cred ca te inseli. Importator este Calin de la Korg sau Proguitar

Zapada este consignatie iar eu producator .

 

daca nu cunosti semnificatiile mai invata.

Da si eu import dar import lemn si parti componente ( adica doze , chei ,cordare etc)

 

se vede ca nu prea le ai cu treburile astea .

Eu nu afectez pe nimeni ,nu oblig pe nimeni sa cumpere ceva de la mine . Omul vine vede , probeaza si daca ii place cumpara.

 

Ce faci tu aici in schimb este o campanie de denigrare a mea si ar cam trebuii sa-tio ceri scuze si sa-ti fie rusine de ceea ce faci.

 

dar probabil ca obrazul gros si nesimtirea nu are leac in romania.

Nu stiu ce chitara ai vazut tu facuta de mine si nici nu ma iontereseaza .

Si eu pot sa zic ca te-am vazut pe tine cantand si esti sucks. Are vre-o importanta??????

 

Si uite unde era marele cunoascator in ale chitarilor , fratilor faceti loc ca avem printre noi un mare luthier si cunoscator prin mainile caruia au trecut miii de chitari .

grabitiva sa va dea certificate de autenticitate la chitarile voastre.

 

Nu este nevoie decat sa o priveasca si sa puna un deget pe ea si va poate spune despre ea si unde a crescut lemnul si cum se numeste marca lacului cu care a fost data.

 

Nu vezi ca aberezi .........

Tu habar nu ai sa canti cum trebuie la chitara ( si spun asta acum in cunoastinta de cauza ca i-am vazut la un concert ) si esti marele profesionist si cunoscator in ale chitarii s idai lectii altora aici pe forum despre ce si cum trebuie sa fie o chitara.

Link to comment
Share on other sites

nu stiu care din noi abereaza mai mult. NU TREBUIE SA STII SA FACI UN FILM CA SA FII CRITIC CINEFIL. (intelegi aluzia nu??).numai bine.ca sa-ti dovedesc ca esti total pe langa drum(si ca cel mai destept cedeaza primul):

 

IMI CER SCUZE FATZA DE TINE pt ca te consideri denigrat, eu nu am intentionat asta, poate altii observa chestia asta.

 

inca o data ca sa vezi bine :

IMI CER SCUZE, SINCER.e martor tot forumul.acum cred ca e limpede care e treaba cu posturile mele nu? vreau adevarul sa iasa la iveala, atata tot.

Link to comment
Share on other sites

Guest cri050871

Deci la mine este o problema ca eu am stat cativa ani in Sate si acolo nu prea am vorbit romaneste.

 

Acum sper ca asta nu deranjeaza pe multi asa de tare....

Link to comment
Share on other sites

Guest cri050871

Cand am spus aia nu m-am referit la Ibanez ci la celelalte firme care fac copii dupa Ibanez.

la fe lsi la celelalte modele.

da are cineva curiozitatea sa rasfoiasca netul va da de o multime de firme care fac copii dupa Firmele mari.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.