www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Orga Yamaha


Guest fibonacci1123
 Share

Recommended Posts

Guest fibonacci1123

Salut!

Vreau sa cumpar o orga Yamaha PSR 295 si nu prea stiu de unde as putea. Am gasit la Flamingo cu 1300 RON, dar scrie ca va fi in stoc in curand, deci presupun ca nu o au momentan. La mana a doua nu mi-as lua (nu prea am incredere in ce scrie in anunturi, cine stie in ce stare va fi orga :) ).

Daca stiti un magazin de la care s-ar putea cumpara (preferabil online), va rog lasati un mesaj.

 

Multumes.

Link to comment
Share on other sites

Guest fibonacci1123
Divertas Yamaha, Calea victoriei, aproape de mag. muzica

 

Am uitat sa mentionez ca sunt din Sibiu, de aceea as fi prefereat ceva online.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

nu as recomanda nimanui (NIMANUI) sa cumpere de la Divertas...pe motiv de preturi nu nesimtite, ci de dreptul ridicol de mari.

De ex : in urma cu doua luni cautam sa cumpar un Yamaha MO8. Pe site la Thomann - de unde l-am si cumparat de altfel - avea pretul de 1399 euro + transport(inca 70 euro); taxe vamale yok, deoarece importul provine din UE. Am zis sa nu ma complic cu transporturi si cine stie ce alte complicatii ar mai fi putut aparea, asa ca am contactat ID-ul respectiv de yahoo si am cerut o oferta. Pretul acelei clape care cu tot cu transport costa sub 1500 euro adusa de afara, la Diverta era de 2500 (!!!!). ce sa mai zic...recomand Thomann cu caldura.

Edited by Pontius Pillates
Link to comment
Share on other sites

Guest Razvain

Eu mi-am luat clapa de la MusicStore Koeln ... daca imi luam de la magazin din tzara, pierdeam cateva sute de euro pe degeaba.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.