www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ajutati-ne Cu Voturi


dass101
 Share

Recommended Posts

Guest Morgan

mah am vazut azi un afis cu manifest yourself, concert pe 24 aprilie (parca), si trupele deja stabilite, acu se voteaza pt editia a doua?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Chiperion

Mai, nu stiu de ce, dar nu merg stelele de la Voodoo la mine...

 

edit: nu sunt singurul cu problema asta, vedeti in comments

Edited by Chiperion
Link to comment
Share on other sites

Am asteptat sa se termine voturile pentru ami exprima parerea despre voi.

 

Sincer cea ce ati facut aici da dovada de neprofesionalism.Chiar trebuia neaparat sa faceti chestia asta, nu am nik chit ca eram printre trupele de acolo, noi am fost la prima editie si am iesit pe 1 loc si ne-am gandit dinainte ca daca iesim cu piesa San's Raison sa ne retragem pentru a lasa loc si la alte trupe sa le vada lumea.

 

Dar sincer sa te apuci sa deschizi Topicuri "Hai Votatine" sincer, ar fi corect fata de celelalte trupe, sincer acu.

 

 

Mare pacat; ironia este ca noi facem parte din Juriu castigand prima etapa am avut un cuvant de spus asupra primelor 10 acu stiu ca daca mai dau de trupa voastra nu o sa mai am un gram de incredere

 

B);) ;)

:) :) :):(

Edited by Mr.Fritz
Link to comment
Share on other sites

Guest miky
Voodoo participa la campania Manifest Yourself, avem nevoie de voturile voastre.

Daca va place ce facem si vreti sa ne sustineti, ne puteti ajuta votind aici

http://revistasunete.ro/manifest/?page_id=84

 

Thx!!

 

Inteleg perfect ce vrei sa spui, numai ca noi nu am obligat pe nimeni sa voteze, nu am facut decat sa popularizam evenimentul si stiind ca exista lume care apreciaza munca noastra pe site, le-am facut publica posibilitatea de a ne sustine in continuare... la fel de bine, cineva de aici poate sa ne dea si 1... cum multi probabil au facut fara nici macar sa asculte sau sa compare (si asta nu numai noua).

Daca te uiti la inregistrarile noastre in topicul voodoo o sa vezi ca exista oameni care ne-au apreciat... la acestia am facut apel. E ca o campanie pana la urma totul... nu poti sa interzici postere cu candidati prin oras, insa, poti sa votezi cu cine-ti place!

 

La concert o sa se vada intr-adevar valoare fiecaruia, care a ajuns pe merit si care a avut prieteni...

 

ROCK ON! :)

Link to comment
Share on other sites

Am asteptat sa se termine voturile pentru ami exprima parerea despre voi.

 

Sincer cea ce ati facut aici da dovada de neprofesionalism.Chiar trebuia neaparat sa faceti chestia asta, nu am nik chit ca eram printre trupele de acolo, noi am fost la prima editie si am iesit pe 1 loc si ne-am gandit dinainte ca daca iesim cu piesa San's Raison sa ne retragem pentru a lasa loc si la alte trupe sa le vada lumea.

 

Dar sincer sa te apuci sa deschizi Topicuri "Hai Votatine" sincer, ar fi corect fata de celelalte trupe, sincer acu.

Mare pacat; ironia este ca noi facem parte din Juriu castigand prima etapa am avut un cuvant de spus asupra primelor 10 acu stiu ca daca mai dau de trupa voastra nu o sa mai am un gram de incredere

 

B);) ;)

:) :) :):(

 

Am stat pe ginduri cind am deschis acest topic, tocmai pentru ca eram sigur ca se vor gasi citiva care sa comenteze in sensul asta. Tocmai de aceea am cerut voturi celor care VOR sa ne sustina.

Nu consider ca am facut ABSOLUT nimic neetic. Nu am facut altceva decit sa cer PRIETENILOR sa ne sustina. Nu am pacalit pe nimeni sa ne dea voturi.

In schimb ce faci tu, sa ne ameninti cu pozitia ta de membru in juriu, mi se pare absolut jenant si de prost gust. Nu in asemenea concursuri sta valoarea noastra, asa cum nu sta nici in parerea vreunui juriu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.