www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Best Artists - 2006


Guest Raskolnikov
 Share

Recommended Posts

Guest domnul Rig
Comentarii, pareri...

Ce-ar fi sa incepi cu parerea ta? :)

IMO Matthew Bellamy ar trebui sa castige la toate categoriile, inclusiv female guitarist. :)

Link to comment
Share on other sites

hai sa zic si eu:

 

- sunt de acord cu Joe Bonamassa (excelent: tehnica, interpretare, feeling, un ton grozav nu in ultimul rand)

 

- Mattias IA Eklundh nu-mi place deloc. O fi el dibaci si face scamatorii, dar ca muzica nu e deloc pe gustul meu, ma plictisesc repede de el

 

- la categ. jazz sunt prea multi meseriasi, cred ca trag la sorti, deci si J. Scofield e foarte ok, desi ma asteptam la cineva mai "proasp?t"

 

- Petrucci... ce s? mai zic, chiar mi se pare potrivit ferociously. Tot "ferociously" ca tehnic? ?i tot mi se pare ?i Guthrie Govan

 

- Paco de Lucia merit? un premiu pt întreaga activitate, dar best world nu ?tiu în ce context

 

- Frusciante e ok, dar nu mi se pare c? se încadreaz? la un top de best guitarist, e destul de "normal"

 

LE: uitasem, Zakk Wylde mi se pare obosit r?u. a cam trecut vremea lui, acum tr?iasc? berea.

Edited by KIKO
Link to comment
Share on other sites

Guest Raskolnikov
Ce-ar fi sa incepi cu parerea ta? :)

Nu am o parere pentru ca nu i-am ascultat pe toti. Spre deosebire de tine, mon petit ami, eu nu-mi dau cu parerea daca nu stiu indeajuns despre un subiect.

Link to comment
Share on other sites

Guest domnul Rig
Nu am o parere pentru ca nu i-am ascultat pe toti. Spre deosebire de tine, mon petit ami, eu nu-mi dau cu parerea daca nu stiu indeajuns despre un subiect.

Moshule, daca nu ai ce spune, nu spune nimic.

Link to comment
Share on other sites

Guest MrJackson
Moshule, daca nu ai ce spune, nu spune nimic.

 

Pai ti se pare ca ar fi zis ceva? A lansat o invitatie la discutie/comentarii...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.