www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Bare Knuckle Holy Diver


Nicu Barbieru
 Share

Recommended Posts

Pret: 750 RON
Localitate: Constanta
Contact: barbieru@gmx.net
Stare: Foarte buna/Ca nou
Accept schimburi: Nu accept schimburi

Vand 2 Doze de chitara Bare Knuckle Holy Diver.
Sunt noi in cutiile originale. Le-am cumparat pentru un proiect,la care am renuntat.
Detalii aici:

https://www.bareknucklepickups.co.uk/pickup/humbucker/holydiver

Pret 750 RON pentru amandoua dozele.

Transport inclus.

 

Best
Nicu
0722941520

1.jpg

2.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

una a ajuns la mine si am primit in timpul tranzactiei mai multe detalii, desi unele detalii au fost lasate la o parte, pe principiu "cine ar vrea o doza hot care sa ... si ..."

deci, nu sunt un set, cum s-ar intelege din anunt, sunt 2 doze de bridge, cica se pot monta si in neck, conform unor pagini web (nu am verificat personal acest lucru).

desi in poze apar ca fiind cu 4 fire (cablul negru fiind de 4 fire, iar cel braided fiind cu 2 fire). cea care a ajuns la mine era cu 2, deci nu se putea splita.

dozele vin in 2 variante de picioruse, inalte si scurte. pentru modele mai noi de chitara este recomandata varianta cu picioruse scurte, a mea avea picioruse lungi, deci a fost nevoie sa le modific. de aseenea, definitia "noi in cutiile originale" inseamna ca sunt in stare buna, fiind folosite, insa in stare buna, fara defecte vizuale. a mea avea firul taiat, am avut noroc ca a fost exact dimensiunea de care am avut nevoie.

ca si o concluzie, solicitati toate detaliile sa nu aveti surprize "placute" ca in cazul meu. nefiind un capat de tara si doza putand fi modificata astfel incat sa corespunda cu nevoiele mele. nu am considerat necesar un feedback neutru sau negativ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.