www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cateva pedale Variant - TS808, RAT, Big Muff PI etc.


Recommended Posts

Pret: 250 RON
Localitate: Vaslui
Contact: pfr.efect@yahoo.com / 0740232270
Stare: Foarte buna/Ca nou
Accept schimburi: Nu accept schimburi

2 x RAT, BIG MUFF PI (RAM'S HEAD), TS808 standard - 250 LEI fiecare. Toate au tranzistorii si integratele in socluri, deci se pot incerca si alte combinatii, dupa gust. Al doilea RAT e perfect functional ca si primele trei, doar ca nu am mai apucat sa-l mai bag in cutie, dar rezolvam daca e cerere, sau si-o monteaza clientul, reducem pretul.

DYNACOMP - 150 LEI, nu merge bine, nu ma intereseaza s-o depanez, la fel, integrat si transzistori pe socluri, dau inca doua CI-uri CA3080 bonus odata cu pedala

3 x cutii pedale mici in tipla + switch-urile aferente - 50 LEI perechea, la cerere dau gratis orice integrate/tranzistori/cond/rez am pentru un anumit proiect, daca le am disponibile. Am destule adunate, sunt sanse mari sa se gaseasca :)

20171007_120549.jpg

20171007_121624.jpg

20171007_131942.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

REDUCERI:

2 x RAT, BIG MUFF PI (RAM'S HEAD), TS808 standard - 250 200 LEI fiecare. Toate au tranzistorii si integratele in socluri, deci se pot incerca si alte combinatii, dupa gust. Al doilea RAT e perfect functional ca si primele trei, doar ca nu am mai apucat sa-l mai bag in cutie, dar rezolvam daca e cerere, sau si-o monteaza clientul, reducem pretul.

DYNACOMP - 150 100 LEI, nu merge bine, nu ma intereseaza s-o depanez, la fel, integrat si transzistori pe socluri, dau inca doua CI-uri CA3080 bonus odata cu pedala

3 x cutii pedale mici in tipla + switch-urile aferente - 50 40 LEI perechea, la cerere dau gratis orice integrate/tranzistori/cond/rez am pentru un anumit proiect, daca le am disponibile. Am destule adunate, sunt sanse mari sa se gaseasca :)

Edited by pfr
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Tube Screamer e TS-808 standard, pe schema/layout-ul de aici: http://tagboardeffects.blogspot.ro/2012/02/ibanez-ts808.html.  Am facut multe de-a lungul vremii, nu cred ca mai trebuie sa pun eu sample-uri, au pus altii cand a fost cazul, cred ca esti tu prea nou pe-aici si nu le stii. E rezervat.

RAT-ul si BIG-MUFF-ul sunt tot de-acolo. Sunt si demo-uri, etc.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.