www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Produc Spoturi Publicitare Radio. Aproape Gratis.


meddle
 Share

Recommended Posts

Daca ai nevoie de un spot radio, ma ocup eu de partea de productie.

 

Lucrez pentru portofoliu. Nu iau bani la primul proiect la care lucram.

 

Insa cer totusi ceva in schimb. Vreau feedback. In timpul si dupa ce terminam proiectul, te rog sa imi dai feedback. Vreau sa imi imbunatatesc serviciile, sa invat, sa imi maresc portofoliul si experienta.

 

Am experienta in editare carti audio, productie audio, compozitii, materiale video pentru youtube.

 

Cer si ofer seriozitate. Putem lucra la distanta pe internet. Daca esti in Timisoara, ne putem vedea si la o cafea.

 

arminfatol [@] gmail . com

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Daca vrei un sfat: nu lucra pe gratis!

 

Cel mai bun portofoliu este cel alcatuit din proiecte platite. Un proiect platit demonstreaza ca cineva a apreciat munca ta suficient de mult incat sa te plateasca. In Romania, gratis inseamna doua lucruri: calitate proasta si lipsa de implicare. Am lucrat si eu voluntar la niste proiecte si, invariabil, fiecare isi rezerva dreptul sa il doara la bascheti cand n-are chef de munca, pentru ca oricum nu e platit.

Chiar daca tu esti serios, cine aude gratis asta intelege pentru ca asa se intampla de obicei. De multe ori serviciile sunt proaste si daca sunt platite, daramite gratis ...

 

Apoi, tu ai merge la un chirurg care lucreaza pe gratis ca sa-si faca mana ?

 

Lucreaza la inceput pe bani putini. Daca vrei sa faci un demo, roaga o prietena sa inregistreze cu tine o reclama fictiva.

Apoi da din coate sa prinzi contracte. 

Edited by Dan Damian
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.