www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Jam With Sidesteppers!


Guest Baumwolle
 Share

Recommended Posts

Guest Baumwolle

Jam-ul hard & heavy devine oficial! Incepand de joi, 22 februarie, serile de jam hard & heavy din clubul Big Mamou vor deveni ceva regulat.

 

Asa ca luati-va chitara, bass-ul, betele de toba sau corzile vocale si veniti sa cantati pe scena din Big Mamou, sub indrumarea celor de la Sidesteppers, din doua in doua joi, de la ora 20.30!

 

Va asteptam!

 

 

Adresa: club Big Mamou, Splaiul Independentei 2B

Contact, rezervari: 0724 671 108 , 0744 520 149

Link to comment
Share on other sites

@un tobar:bai razvane,tu esti cam uituc:)

sper ca nu ai uitat ca pe 15.03 avem cantare:))))

sidesteppers e o confirmare:rock-ul nu a murit...

probabil o sa incepem cu pustii de la x-plod(nu de alta dar cineva tb sa si cante acolo :) ).....dupa aia o sa dam tonul si o sa asteptam muzicantii(sau muzicienii....sper eu)

@cyfer:maestre sper ca o sa vii cu iulica-bomba blonda:) pt niste zepp....

in rest....rock on :)

si apropo,nu o sa fie in fiecare joi,ci doar o data sau de doua ori pe luna,in functie de cum o sa iasa treaba joia viitoare...asa ca hai sa facem o treaba serioasa....

ROCK ON... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baumwolle

In cazul asta, imi cer scuze pentru neitelegere.

 

tIn continuare, jam-ul hard & heavy devine oficial incepand cu joi, 22 februarie, datile ulterioare urmand a fi anuntate in cadrul acestui topic.

Link to comment
Share on other sites

Îmi pare rãu cã n-am mai ajuns...

Nu trebuie sã vã faceți probleme cã nu a fost destulã lume. Unui eveniment de genul ãsta îi trebuie timp sã se "aºeze" ºi lumea sã înceapã sã vinã regulat.

 

În serile de marți eu am cântat primele sãptãmâni singur sau aproape singur...

Link to comment
Share on other sites

multumiri x-plod B)

fara voi...vai si amar....

halal muzicanti,ca altfel nu va pot spune...chitaristii si bassisti lu peste:va e lene sa va carati instrumentele cu voi ,de parca ati avea cine stie ce :)

apucati-va de muzicuta sau nici aia nu o puteti cara cu voi...mie imi place dupa jam-uri din astea:"mama,daca veneam yo cu chitara,ii rupeam ,ii spargeam....dar pacat ca nu mi-am adus chitara,iar aia pe care am bagat suna infect,nu avea efectul potrivit,nu ma auzeam,aia nu stiau piesele pe care le stiam eu,etc..."

:)

eram asa de suparat joi seara ca imi venea sa sparg niste capete....

si ma repet:in stilu asta o sa ajungeti niste sculeri matriteri sau prelucratori prin aschiere de frunte,tara se va putea baza pe voi...tot ce stiti e sa carcotiti,sa criticati,sa va plangeti in cel mai lamentabil mod si sa puneti intrebari idioate:oricum nu le-ati pricepe raspunsurile......daca vine cineva cu o idee,o initiativa,o chestie care sa mai invioreze un pic viata ,imediat ceva nu e bine:dar voi ce faceti fratilor in afara de spume la gura?????????????

:) razvan:si-a adus tobele pt voi si voi:nexam

hix:mare om ,mare caracter:nu s-a plans ca cineva poate o sa-i rupa corzile,ca nu are efect,ca nu mai stiu si eu ce

vlad si bumbac:intotdeauna acolo unde trebuie,plini de bunavointa si veselie

toata stima,din nou pt x-plod,pt bogdan si liviu:multumiri din tot sufletul

:( pt voi ceilalti

 

oricum,nu ma dau batut si o sa continui chestia asta...poate o sa va treziti si voi si o reusiti sa va urcati pe o scena,fie ea si in big mamou si o sa cantati in fine ceva

rock on ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest seraphx

Joi se mai intampla ceva? ca m-as deplasa si eu, daca nu intervine ceva, ah si vin si cu basu, daca tineti neaparat la niste coveruri sa-mi ziceti si mie asa in mare sa arunc un ochi ceva la ele, ca n-am mai facut un cover de vreo 6-7luni cred

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.