www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Revista RGC nr. 1 - DOWNLOAD -


Cosu
 Share

Recommended Posts

In sfarsit am reusit sa scoatem la lumina primul numar al revistei RGC MAGAZINE.

Tin sa multumesc tuturor celor care au colaborat si au trimis materiale pentru revista si celor care ne-au sustinut.

 

Va sfatuiesc sa folositi Adobe Reader 7 pentru o vizionare cat mai buna a materialelor. (aveti ceva surprize placute inauntru)

Revista este in varianta "medium" deci se vede optim pe orice calculator.

THX.

 

RGC Team

 

 

PS:

pentru intarziere oualele stricate , rosiile putrezite si cuvintele de "lauda" mi le trimiteti mie si nu lui Felix.

 

 

FELIX:

 

Din pacate, varianta de rezolutie maxima a revistei a iesit prea mare (21 mb) si am fost nevoiti sa o punem pe cea de rezolutie medie. Din aceasta cauza tabulaturile nu se citesc aproape deloc.

 

Ca sa nu exista dubii, pun aici un atasament cu tabulaturile de la Inger si Demon si Don't Cry Solo.

 

Va multumesc.

revista_rgc_nr._1.pdf

tabs.zip

Link to comment
Share on other sites

foarte misto! fazele nasoale sunt cele cateva greseli gramaticale si faptul ca tab-urile sunt de rezolutie prea mica (pot fi citite cu mare dificultate-cel putin de catre mine)

in rest,toate bune si frumoase.ma incred in acuratetea informatiilor pe care le oferiti...

La numarul 2 sper sa contribui si eu.

Link to comment
Share on other sites

Guest marina

Foarte reusita revista!!!felicitari tuturor se vede ca ati muncit mult!!La urmatorul numar vreau sa particit si eu!!cu toate ca am vrut si la numarul asta,dar ca aeriana, m-am trezit prea tarziu :) !inca o data felicitari!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest rhcp_guitarist

A iesit super bine..felicitari tuturor care au participat la ea si celor care doar au incurajat aparitia ei :)

eu vreau sa multumesc celor care mi-au facut articolul sa arate asha bine,sunt o multime d poze si offf i'm so happy k a iesit totu bine :)

marina abia astept sa vad si articolul tau in urmatorul numar dar si al celorlalti :)

Link to comment
Share on other sites

Va multumesc tuturor pentru aprecieri.

 

Din pacate, varianta de rezolutie maxima a revistei a iesit prea mare (21 mb) si am fost nevoiti sa o punem pe cea de rezolutie medie. Din aceasta cauza tabulaturile nu se citesc aproape deloc.

 

Ca sa nu exista dubii, pun aici un atasament cu tabulaturile de la Inger si Demon si Don't Cry Solo.

 

Va multumesc.

tabs.zip

Link to comment
Share on other sites

Guest BigMac

Excelent! :) Toate articolele sunt foarte interesante si scrise bine, am citit cu multa placere revista. Felicitari celor care au muncit la ea!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Din cauza unor probleme care au intervenit in ultima vreme, sunt nevoit sa aman aparitia numarului 2 al revistei pentru sfarsitul lunii octombrie (intre 20 sept si 4-5 octombrie sper ca nu voi fi in tara.). Voi face in curand un nou thread unde, cade obicei, ii rog pe cei care vor sa continue sa scrie materiale pentru revista, sa se anunte ca sa nu existe suprapuneri de subiecte. Sper sa contez in continuare pe cei care au trimis materiale pana acum.

 

Thx.

 

Felix

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...
Guest ozzykris

off-topic: toata kestia asta cu chitara&muzica imi cam acapareaza cam 80% din timp. si phisic si fizic si nu prea ramane timp pt invatat.(nu ca as fi tocilar... doamne fereste) voi ce ziceti???

 

cat despre revista...... cea ma tare!

Link to comment
Share on other sites

Guest ozzykris

va rog frumos.. mi-am instalat windows-ul si am incercat sa downloadez din nou revista dar acuma nu am cu ce program sa o deschid. va rig ajutati-ma.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.